Вступ на фахового молодшого бакалавра продовжено

Прийом заяв на контрактну форму навчання буде здійснюватись до 22 серпня 2020 року

Вступ на фахового молодшого бакалавра продовжено

Вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб продовжено.

Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти і науки. Станом на 29 липня наказ про внесення відповідних змін до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році знаходиться на погодженні.

Рішення про продовження вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти ухвалено з врахуванням особливостей проведення вступної кампанії 2020 року, що зумовлені реалізацією заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Строки вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти на базі 9-го класу (контракт)

  • прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18:00 год. 22 серпня 2020 року;
  • вступні іспити, творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно;
  • рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 год. 31 серпня 2020 року;
  • вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12:00 03 вересня 2020 року;
  • зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12:00 год. 5 вересня 2020 року.

У випадку невиконання державного замовлення з урахуванням завершення зарахування для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням заклади можуть звертатися до відповідних державних і регіональних замовників щодо можливості перерозподілу місць державного замовлення між базами вступу.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Якщо не набрали вступників до цього часу, то і не наберуть і зараз!
Вікторія
Для ДепартаментДюсолей: Це велика неправда, тільки за один день 29 липня було ДУЖЕ багато дзвінків і навіть з документами приходили. Люди засобами ЗМІ були направлені на вступ з 1 серпня.
Коментувати