24 червня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси

Творчі конкурси та вступні іспити проходитимуть у кілька потоків

24 червня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси

Не пізніше ніж 24 червня в усіх закладах вищої освіти має розпочатися реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси. Точні строки реєстрації оприлюднюються на офіційному сайті відповідного закладу освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в кілька потоків. За інформацією Міністерства освіти і науки, це зроблено для того, щоб вступники мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань.

Вступні іспити та творчі конкурси відбуватимуться з 1 до 13 липня. Для вступників на контракт буде додаткова можливість скласти вступні іспити та творчі конкурси з 14 до 23 липня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.  Для пошуку спеціальностей бакалавра та закладів освіти використовуйте інформаційну систему Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Добрий день! поясніть,що це таке творчий конкурс?це щось потрібно намалювати?де знайти хоч якесь завдання від університету що йому потрібно?і якщо я його намалюю,то куди його далі?
Влад
Для Дарина: на яку спеціальність ти хочеш вступати?
Галина
Для Дарина: На сайті вишу. Творчі конкурси залежать від спеціальності. Вони можуть бути і з музики і з малювання і зі спорту. ВИш має публікувати програму конкурсу
Коментувати
Руслана
добридень.чи існує ще факультет культури і мистецтва?як подати заявку на участь у творчому конкурсі?
Житель
Вітаю, а нічого, що зараз армія ловить ? Документи подати, ти подаш, а от документ, що ти вчишся нема і армії тебе бере, чи 18 тобі чи 19....
Ольга
Для Житель: У приймальній комісії обраного закладу освіти можна взяти довідку про участь у конкурсі на вступ.
Ольга
До 20 років без власної заяви та згоди батьків до армії не забирають)
irinaM
В цьому році ,цю поправку відмінили. Якщо не знаєте. То не треба писати і дезінформувати людей. В Україні згідно з указом президента Зеленського в армію беруть з 18 років.
Коментувати
Ігор
Які вступні іспити? А зно ? Тобто крім зно я повинен ще складати вступні іспити?
...
Для Ігор: Умови вступу читаємо вибірково? Екзамени для вибраних категорій абітурієнтів: хто здобув середню освіту за кордоном, хто не проходив ЗНО за станом здоров’я, певні пільгові категоріі.
Коментувати