День відкритих дверей в Українській академії лідерства

23 травня в Українській академії лідерства відбудеться онлайн День відкритих дверей

День відкритих дверей в Українській академії лідерства

В Українській академії лідерства відбудеться День відкритих дверей в онлайн режимі для школярів та їхніх батьків. Участь в заході - це можливість побачити зсередини, як і чим живе академія, познайомитися ближче зі студентами, викладачами та менеджерами Української академії лідерства.

Протягом дня гості академії відвідають ранкову руханку з осередком Української академії лідерства у Миколаєві та корисну лекцію «(Анти)корупція, (не)прозорість та комунікація з владою» від лектора академії Артема Романюкова, стипендіата Стенфордської програми Ukrainian Emerging Leaders Program, члена громадської ради при НАБУ.

Також у рамках заходу учасники зможуть поспілкуватись з керівником Української академії лідерства Романом Тичківським та дізнатися від команди Української академії лідерства про найцікавіші «родзинки» формаційної програми, звичаї та побут академії.

Крім того, учасники дня відкритих дверей познайомляться із батьками випускників, які поділяться своїм досвідом та враженнями про перебування в академії їхніх дітей.

Захід відбудеться 23 травня 2020 року (субота), з 7:45 до 19:30. Після попередньої реєстрації усі учасники отримають на e-mail детальний розклад та посилання на події.

Консультації та довідки за електронною адресою join@ual.org.ua або за телефоном (067) 446-31-01.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
22.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів