Учасники учнівських олімпіад не отримають бали при вступі

Цього року ніхто не отримає бали за результатами 4-го етапу учнівських олімпіад

Учасники учнівських олімпіад не отримають бали при вступі

Учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020 році не отримають додаткові бали при вступі до вишів.

Про це під час участі у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Таке рішення викликано тим, що у цього року Міністерство освіти відмовилось від їх проведення через невизначені терміни проведення карантину.

«Що стосується 4-го етапу всеукраїнських олімпіад. Ми не будемо їх проводити, зважаючи на те, що ми не знаємо на сьогоднішній день термінів проведення карантину», - зазначила в.о. міністра освіти.

За її словами, цього року додаткових балів при вступі до вишів призери не отримають.

«Усі будуть у рівних умовах. Тому ніхто в Україні не отримає бали за результатами проведення 4-го етапу учнівських олімпіад», - сказала Любомира Мандзій.

Освіта.ua
31.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор Логвін
Так звані МАНи це дійсно шахрайство яке треба відмінити взагалі, зовсім інша справа Олімпіади. Україна одна з небагатьох країн де участь і перемоги у предметних олімпіадах майже не впливають на вступ у виш, в той час як в багатьох країнах взагалі можливо поступити тільки за результатами олімпіади (а не ЗНО) і враховуються перемоги інших етапів і інших класах школи. Щоби нарешті пройти відбір на 4й етап олімпіади діти пройшли багаторічний шлях щорічної участі у олімпіадах попередніх класів (у 6,7,8,9,10 класах), це колосальний труд і напруга, які, наприклад стосовно предмету Математика, мають дуже мало спільного зі шкільною програмою і ніяк не можуть бути "конвертовані у гарну здачу ЗНО", навпаки діти забрали в себе час на підготовку на ЗНО і фактично опинилися зараз у дискримінованому стані, особливо стосовно інших предметів, тобто мають тепер меньше шансів на вступ ніж ті, хто не брав участь у олімпіадах.
Олександр
Для Віктор Логвін: У мене дитина пройшла на ІV етап олімпіади, а також на ІІІ етап МАН саме з математики. Для досягнення цього результату було докладено дуже багато зусиль. Дійсно він відчуває зараз себе дискримінованим.
Мама
Якщо ви не"вирішили питання", то ви б однак не перемогли. На кону - 10 додаткових балів до прохідного у вуз. Невже Ви,знаючи,що наша країна найкорумпованіша у Європі, вірите у чесність і справедливість у нашій освіті? Я з жахом згадую участь у Всеукраїнському Мані. Дитина приїхала в депресії, бо контрольну мажори списували і ніхто на це не звертав уваги. Перемогли з такими смішними темами у категорії "винаходи," що на голову не налазить. За контрольну набрала донька необхідну кількість балів, за захист -високий бал, але ще є таке хитре слово РЕЙТИНГ, за яким можна сховати що завгодно і виправдати що завгодно. Так що нема за чим жаліти.
Олександр
"Лучше сокрушаться о содеянном, чем сожалеть об упущенном" (с)
Коментувати
Мама
Для Олександр: Радійте. Усі ці Мани -спосіб чиновників підзаробити.У минулому році моя дитина брала участь у 4 етапі.Це був жах . Провели його у травні.Дитина розривалась між підготовкою до МАН і ЗНО, бо формат інший.Я вже хвилювалася за здоров’я. Неремогли ті,хто мав перемогти. Але дитина вступила в омріяний вуз без проблем за держзамовленням. Тож не тратьте часу і нервів, а готуйтеся до ЗНО. Успіхів.
Олександр
Діти йшли до цієї олімпіади багато років, наполегливо вивчаючи предмет не тільки за шкільною програмою. Спортсмени проведуть олімпіаду в наступному році, а одинадцятикласники - ніколи... Вважаю, що учасників ІV етапу олімпіади (скоріш за все, що по всім предметам вже були сформовані списки учасників) треба відзначити якимось чином, можливо так як пропонував освітній омбудсмен, по 5 балів.
Мирослава
Для Олександр: Якби це було найбільше нещастя! Готувалися- залишилися знання,уміння. У всьому шукаємо трагедію,
Абітурієнт 2020
Якщо наполегливо вчились, то в чому проблема скласти ЗНО? Скрізь халяву шукаєте
Олександр
ЗНО скласти не проблема, проблема в тому, що ці діти витрачали багато додаткових сил і часу на олімпіади і МАН і вони розуміли, що можуть бути винагороджені за це. Про халяву гарно сказано, видно що не розумієте які зусилля потрібні для того, щоб пройти до ІV етапу олімпіад
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!