Учасники учнівських олімпіад не отримають бали при вступі

Цього року ніхто не отримає бали за результатами 4-го етапу учнівських олімпіад

Учасники учнівських олімпіад не отримають бали при вступі

Учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020 році не отримають додаткові бали при вступі до вишів.

Про це під час участі у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Таке рішення викликано тим, що у цього року Міністерство освіти відмовилось від їх проведення через невизначені терміни проведення карантину.

«Що стосується 4-го етапу всеукраїнських олімпіад. Ми не будемо їх проводити, зважаючи на те, що ми не знаємо на сьогоднішній день термінів проведення карантину», - зазначила в.о. міністра освіти.

За її словами, цього року додаткових балів при вступі до вишів призери не отримають.

«Усі будуть у рівних умовах. Тому ніхто в Україні не отримає бали за результатами проведення 4-го етапу учнівських олімпіад», - сказала Любомира Мандзій.

Освіта.ua
31.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор Логвін
Так звані МАНи це дійсно шахрайство яке треба відмінити взагалі, зовсім інша справа Олімпіади. Україна одна з небагатьох країн де участь і перемоги у предметних олімпіадах майже не впливають на вступ у виш, в той час як в багатьох країнах взагалі можливо поступити тільки за результатами олімпіади (а не ЗНО) і враховуються перемоги інших етапів і інших класах школи. Щоби нарешті пройти відбір на 4й етап олімпіади діти пройшли багаторічний шлях щорічної участі у олімпіадах попередніх класів (у 6,7,8,9,10 класах), це колосальний труд і напруга, які, наприклад стосовно предмету Математика, мають дуже мало спільного зі шкільною програмою і ніяк не можуть бути "конвертовані у гарну здачу ЗНО", навпаки діти забрали в себе час на підготовку на ЗНО і фактично опинилися зараз у дискримінованому стані, особливо стосовно інших предметів, тобто мають тепер меньше шансів на вступ ніж ті, хто не брав участь у олімпіадах.
Олександр
Для Віктор Логвін: У мене дитина пройшла на ІV етап олімпіади, а також на ІІІ етап МАН саме з математики. Для досягнення цього результату було докладено дуже багато зусиль. Дійсно він відчуває зараз себе дискримінованим.
Мама
Якщо ви не"вирішили питання", то ви б однак не перемогли. На кону - 10 додаткових балів до прохідного у вуз. Невже Ви,знаючи,що наша країна найкорумпованіша у Європі, вірите у чесність і справедливість у нашій освіті? Я з жахом згадую участь у Всеукраїнському Мані. Дитина приїхала в депресії, бо контрольну мажори списували і ніхто на це не звертав уваги. Перемогли з такими смішними темами у категорії "винаходи," що на голову не налазить. За контрольну набрала донька необхідну кількість балів, за захист -високий бал, але ще є таке хитре слово РЕЙТИНГ, за яким можна сховати що завгодно і виправдати що завгодно. Так що нема за чим жаліти.
Олександр
"Лучше сокрушаться о содеянном, чем сожалеть об упущенном" (с)
Коментувати
Мама
Для Олександр: Радійте. Усі ці Мани -спосіб чиновників підзаробити.У минулому році моя дитина брала участь у 4 етапі.Це був жах . Провели його у травні.Дитина розривалась між підготовкою до МАН і ЗНО, бо формат інший.Я вже хвилювалася за здоров’я. Неремогли ті,хто мав перемогти. Але дитина вступила в омріяний вуз без проблем за держзамовленням. Тож не тратьте часу і нервів, а готуйтеся до ЗНО. Успіхів.
Олександр
Діти йшли до цієї олімпіади багато років, наполегливо вивчаючи предмет не тільки за шкільною програмою. Спортсмени проведуть олімпіаду в наступному році, а одинадцятикласники - ніколи... Вважаю, що учасників ІV етапу олімпіади (скоріш за все, що по всім предметам вже були сформовані списки учасників) треба відзначити якимось чином, можливо так як пропонував освітній омбудсмен, по 5 балів.
Мирослава
Для Олександр: Якби це було найбільше нещастя! Готувалися- залишилися знання,уміння. У всьому шукаємо трагедію,
Абітурієнт 2020
Якщо наполегливо вчились, то в чому проблема скласти ЗНО? Скрізь халяву шукаєте
Олександр
ЗНО скласти не проблема, проблема в тому, що ці діти витрачали багато додаткових сил і часу на олімпіади і МАН і вони розуміли, що можуть бути винагороджені за це. Про халяву гарно сказано, видно що не розумієте які зусилля потрібні для того, щоб пройти до ІV етапу олімпіад
Коментувати