Вступники мають розуміти, чого вартий університет, - міністр

Міністр висловила переконання про необхідність роботи зі школярами щодо вибору університету

Вступники мають розуміти, чого вартий університет, - міністр

Міністр освіти Ганна Новосад висловила переконання про необхідність роботи зі школярами щодо вибору університету. Про це вона сказала в інтерв'ю ВВС News Україна.

«Я хочу, щоб наші виші готували таких випускників, які чогось варті на»ринку праці. І я би хотіла, щоб до нашої вищої освіти було більше довіри, бо часто наші дипломи є девальвованою річчю», - сказала міністр.

За її словами, необхідно зробити так, щоб вступники розуміли, чого вартий той чи інший університети.

«Дуже часто абітурієнти і їхні батьки не розуміють, як обрати університет. З восьмого і дев'ятого класу необхідно працювати з дітьми, говорити з ними про кар'єрні можливості. Ми маємо показати, куди ідуть випускники університету, які у них зарплати», - наголосила Ганна Новосад.

Також вона повідомила, що наступного року Міністерство освіти і науки має намір зробити моніторинг працевлаштування випускників українських університетів.

Освіта.ua
26.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Не ЗЕ
А університети повинні розуміти, чого вартує така міністриня, яка не тільки не спромоглася захистити навіть кандидатської дисертації, а й не навчилася грамотно писати. Жаль тільки, що ЗЕкоманда цього не розуміє.
Петрова, житомир
Узнала на 24 году работы в университете , что в Академии педнаук есть институт высшего образования. Журнал видела, но фамилии Калашникова, инновационных предложений не слышала никогда! Удивительные научные учреждения.живут без пользы , только для себя, штампуют дисерты!
Чмокин
Для Петрова, житомир: а как Кремень єту суку терпит ????
Коментувати
Сомерсет Моем
Вступники мають розуміти куди вступають... Правильно! А міністерство має розуміти який вуз? Чого останні роки, починаючи з льотчика Квіта ніхто не перевіряє , не заслуховує виші, де звіти, де наглядові ради, де оцінки роботодавців , а не маразматичні формули Шарова - Ковтунця- Совсун. і нині в ДТ якийсь Стадний про якусь дурну формулу чеше. Наші міністерські чиновники з кабінетів не виходять, ні хрена не знають,звідси мелять всяку єресь.Така ж безплідна і академія наук, перш за все інститут вищоі освіти на чолі з пані Калашніковою. Крім освоєння грантів і поіздок за кордон нічим не займається. Пустоцвіти!!!
Іван
Міністр права.Є вузи нульові,лише для збивання грошей.Є вузи,де студенти розумніші за викладачів,або рівень викладання дуже низький.Вузи ніколи не контролювались за результатами роботи. А злостиві пости на цьому ресінсі-не від великого розуму.Або від хвороби.Певної))))
Олександр
Тупа вівця, в якому університеті тебе вирощували, що вийшло таке невігластво, твое місце за межами системи освіти, таку дурню городить.
Самосад
Для Олександр: Університет Педро-Рошен енд Л. Гриневич. Комерція, прибуток понад усе - освіта, духовність, мораль для збіднілих вчених, вчителів, лікарів, бібліотекарів, плювати на всіх хто не при владі.
Коментувати
Самтаймс
Я згодний, що не треба ображати міністра. Але її уява про наші внз дуже викривлена.,по формулі : ціна- попит ми далеко не гірші в світі. Те , що ми бідні- це правда. Але паскудити нас ми не дозволимо! Іще- до коментаторів : платна освіта в супер бідній країні- це смерть!!! Комуналка- 30%, харчі -53% , а де ж брати на гуртожиток, навчання, одяг.... А те що діти хочуть навчатися, то це супер!!! А ваші людиноненависницькі заклики вийдуть боком!!
Tet-a-tet
Проблема у тому, що багато марнославих українців йдуть у виші не за знаннями і майбутньою професією, а за відстрочкою в армію. Лише 30% вчиться, решта пересиджують термін в черзі за дипломом. І що Ви їм будете пояснювати? Тому мають бути запобіжники і вони у Європі є, це висока плата за навчання. Ми же тримаємо викладачів на голодному пайку, не в змозі забезпечити фінансування потреб ВНЗ,люди цим вдало користуються. Студентів взагалі не можна тут звинувачувати, які правила встановлені-так вони і пристосувалися їх обходити. Дешеве м’ясо-пси їдять, говорить поговірка. Дешева освіта породжує безвідповідальне ставлення до її здобуття, тобто вона стає формальною, на папері. Якщо суспільству цікава гарна статистика щодо кількості здобувачів ВО - нехай буде усе,як є. Якщо ми розуміємо шкідливість такого підходу- давайте не обзивати п.Новосад соросівською підстилкою, а подивімся на себе у дзеркало. МОНУ минулого складу боялося це змінити, тепер боїтеся ви, дописувачі з фейковмх ВНЗ.
к.т.н., доц.
Для Tet-a-tet: Погоджуюсь із Вами! Ось, погляди студентів (не з власного досвіду, але був свідком у колег). Студенти-бюджетники: Освіта задарма - то і ставлення до неї відповідне. Студенти-контрактники: - Я заплатив - оцінку мусять поставити.
к.т.н., доц.
Для Tet-a-tet: Є така російська приказка. Учиться даром - даром учиться!
Самтаймс
Дурний,людиноненависницький пост. Такі і коментарі.
Коментувати
зебілізація
Освіта синхронно з державою мре.../
Сократ
Пані Новосад!! Кожне інтерв‘ю примітивніше попереднього!! Ви хоч приідьте в кілька внз Харкова, Одеси , Дніпра,Львова , а тоді давайте оцінки. Ваша глупість і необізнаність шокує. Ви з своім Єгоркою босолапчатим скоро по проспекту Перемоги будете драпати на на Захід!!
Стасік
Для Сократ: по Проспекту - то велика честь. По ньому Папу Римського возили на папамобільчику...
Коментувати