Переведення на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня

Подати документи, що підтверджують право на переведення, необхідно не пізніше 6 серпня

Переведення на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня

Переведення вступників до вишів на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня. Це будуть ті місця, правом вступу на які не скористаються рекомендовані на них вступники.

Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 6 серпня.

За всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є передбачені законом пільги.

Зокрема, першою категорією переведення незалежно від конкурсного бала є діти загиблих захисників України.

Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, діти шахтарів (певні категорії), внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей (5 і більше) тощо.

Переведеними можуть бути вступники на спеціальності, яким надається особлива підтримка. Йдеться про підтягування списків черговиків по широкому конкурсу. Таке переведення можливе за наявності місць та відсутності претендентів на них з числа пільгових категорій.

Важливо, що для переведення на бюджетні місця вступники попередньо обов’язково мають бути зараховані на контракт.

Освіта.ua
29.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tetiana
Добрий вечір) Чому до цих пір немає офіційних відомостей про переведення на бюджет пільговиків? Все як було на ЄДЕБО, так і залишилось?
Олена
Доброго дня. Коли має бути інформація для пільговіків і де її можна побачити. . В виші пише зараховано. Проплату не робили, це може означати, що зарахували на ббджет чи немає значення є проплата чи ні.
Анна
До сих пор нет информации о переведенных на вакантные места контрактников и льготников.Решение приемной комиссии есть,а в базе все как было ,так и осталось.Почему,интересно?
Тетяна
Для Анна: меня этот вопрос тоже интересует. в вузе сказали, что у них нет приказа ещё, поэтому ничего не известно. ждём..
Коментувати
Тетна
Де можна подивитись інформацію про переведення на вакантне бюджетне місце пільговика.На ЄДБО немає.Нам бюджетне місце виділяє міністерство культури?
Виктор
Для Тетна: На вакантное бюджетное место (если оно есть) переводит ВУЗ. Это произошло 9го числа. Если вакантных бюджетных мест не было, дальше должен подаваться запрос в МОН. Если нет на ЕДБО, тогда только звонить в деканат вашего факультета или в приемную комиссию.
Коментувати
Тетяна
Добрий день) де можна подивитися списки переведених на вакантні місця держбюджету?
Слепой Поводырь
Для Тетяна: Сегодня уже есть на ЕДБО. Кого перевели, те добавлены в список бюджетников
Коментувати
Іryna
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, коли будуть відомі результати переведення на вакантні бюджетні місця? Чи залежить переведення лише від ВНЗ? Дякую
989
Для Іryna: вже мають бути накази. Так від вишів. Саме виші мають вакансії, укладені контракти та документи про пільги
Коментувати
Катерина
Скажіть, будь ласка, документи щодо пільг подали 29 липня, на бюджет не пройшли, але не заключили договір на контракт. Як це вплине на можливість переведення на вакантне місце? Чи не пізно 9 серпня заключить без проплати? Дякую
Слепой Поводырь
Для Катерина: Обязательное условие перевода на вакантное место - заключение контракта. Заключается контракт и пишется заявление на перевод на вакантные места. Крайний срок был до 18.00 7 августа.
Коментувати
Інна
Доброго дня. Я вступила в університет на контракт, маю пільги-дитина сирота та дитина позбавлена батьківського піклування. Чи можу я розраховувати на переведення на державний бюджет ?
Галина
Для Інна: а що Вам сказали в приймальній комісії? для переведення мали бути вакансії і слід знати який конкурс на ці вакантні місця серед інших пільговиків. переведення здійснюють 9.08.
Коментувати
Владислав
Підкажіть,будь ласка,чи треба подвати додатково заяву для переведення на вакантне бюджетне місце вступнику з багатодітноі родини (5 дітей),якщо він не отримав рекомендацію на бюджет,підписав і зарахований на контракт,документи про пільги подав у приймальну комісію під час підписання контракту
АНАСТАСИЯ
Підкажіть, де подивитися широкий конкурс за яким можливе переведення на бюджет? Бо у ВНЗ сказали що можливість є, але за рейтингом на Вступ інфо, як не рахувала в мене не виходить бюджет, на що саме дивляться крім бала і пільг?
989
Для АНАСТАСИЯ: То спитайте в них, як. за широким конкурсом нікого не переводять. Переводять тих, хто підписав контракт, якщо є вакантні місця. Пільговики мали подати документи до сьогодні. не пільговиків переводять лише на спеціальностях, яким надається особлива державна підтримка.
Коментувати
Інна Т.
Вітаю. Усім вдячна за дискусії, з котрих можна отримати дуже корисну інформацію. Вступаю до вишу за спеціальністю, що має особливу підтримку, після технікуму, за фіксованою пропозицією, перебуваю за рискою рекомендацій до бюджету на 5 місці, всього бюджетних - 21, є переміщеною особою, різниця з прохідним балом дуже незначна. Будь ласка, підкажіть - чи є сенс швидко їхати та підписувати контракт, чи я однаково буду мати змогу за пільгою перевести на бюджетне місце у разі його вакантності? Наскільки цей процес може бути тривалим, чи є ризик втратити контрактне місце у разі непідписання угоди? Заздалегідь вдячна.
Мар'ян
Для Інна Т.: Обов’язково підписуйте контракт,бо лише з нього Вас можуть перевести на бюджет як пільговика. Успіхів)
Інна Т.
Велике дякую!!! Навзаєм.
Коментувати
Лілія
Доброго дня! Є два невикористані бюджетні місця. Чи можемо претендувати на них,якщо подавали тільки на контракт без вказання пріорітетності?
Dhp
Для Лілія: Ви читати зовсім не вмієте? Вже 1000 разів давали відповідь, що ні. На вакантні місця претендують лише пільговики, які не пройшли на бюджет
Коментувати
Катерина
Скажіть,будь ласка,якщо на моїй спеціальності два бюджетні місця вакантні,а я йду перша у списку контрактників,але немаю ніяких пільг,чи можуть мене перевести на бюддет?
Комментатор
Для Катерина: если вы не льготник, то единственный вариант-это если специальность из списка поддерживаемых государством. «З особливою підтримкою». Тогда переведут и не льготника
Карина
и если бал не ниже проходного
Гость
Для Карина: если бал не ниже проходного, то абитуриент поступил!!!
Коментувати
Марія
Дитина не пройшла на бюджет КПІ (Менеджмент 073) бали 177.900.По рейтинговому списку на бюджет не здали документи 10 дітей. Чи можуть перевести дитину на бюджет під час вступної кампанії, коли вона з багатодітної родини (5 дітей), малозабезпечена сімя
Макс
Для Марія: в такому випадку дитина може претендувати на соціальну стипендію, якщо вступила на бюджет. Багатодітність та малозабезпеченість не дають пільг при вступі.
Галина
Для Марія: Якщо 5 і більше дітей, то можуть. треба подати документи до 5.08
Комментатор
Но ваш балл должен не больше чем на 15 отличаться от проходного
Коментувати
наталия
Доброго дня) скажіть будь ласка чи можливо десь подивитись списки тих, хто претендує на переведення на вакантні державні місця?
Тарас
Для наталия: Тільки запитувати у приймальній комісії відповідного ЗВО. Насправді це спрацює автоматично: Вас або переведуть на бюджет, якщо серед пільгових категорій у Вас найвищі бали, або ні - в протилежному випадку. Тобто від Вас нічого не залежить.
Коментувати
Натали
Если бюджетные места все заняты, в конкретном вузе на конкретной специальности. Откуда возьмутся вакантные места? Даже если поступающий льготник? Спастбо
Влад
Для Натали: їх не буде
Натали
А с других специальностей в данном вузе вакантные места могут взять?
Тарас
Ні. Ті вакантні місця будуть розподілені серед пільговиків, що вступають туди, в якщо їх не буде, то повернуться державі.
Коментувати
Tatiana
Якщо мій внук не рекомендований на бюджет, подав документи до 1 серпня на контракт за 1 пріоритетом, а там недобір бюджетников, чи має він можливість бути зарахований на бюджет?
Влад
Для Tatiana: ніякого недобору Ви бачити не можете. Ви бачите вказані максимальні обсяги бюджетних місць, але на бюджет проходять ті, хто набрав прохідний бал. Їх може бути менше. І переводу для вашого внука не буде
Галина
Для Tatiana: Ні. бюджетне місце надають конкретному абітурієнту. Якещо він документи не подав, то на його місце можуть перевести з контракту лише пільговика. Якщо пілговика немає, то місце повернеться державі
Tatiana
Дякую.
Коментувати
Настя
Здравствуйте, подскажите пожалуйста рекомендована на бюджет на приоретотностью 2, не пошла туда , за приоритетностью 1. Контракт, могу ли за приоритетность 1 быть переведена по льготе ато на бюджет если остались места??
Retro
Для Настя: нет. Для тех, кто отказался от бюджетного места, перевод не возможен.
Настя
Торчит не имеет значение что у меня приоритет 1, льгота только в этом вуз, и оригинал документов я отнесла раньше 26 Числа?
Настя
Тоэсть *
Коментувати
Леся
Добрий вечір. Якщо підписали контракт, але не оплатили. Хочемо писати заяву на переведення на вакантні місця держзамовлення, так можливо?
Retro
Для Леся: это вам вуз объяснит.
Влад
Певодять тільки пільговиків
Коментувати
Христина
Добрий день. Чи можуть перевести не пільговика? Тобто є вільні місця на бюджет ,і я потрапляю в число тих,кого можуть взяти на державне. Чи можливо таке? Також хочу дізнатись,чи хтось повідомляє про можливість переведення?
989
Для Христина: Ні. Бюджетне місце дають студенту, а не вишу. І місце отримують в широкому конкурсі.
Комментатор
В статье написано, что всех переводят, если специальность из списка «з особливую підтримкою» Ваша такая? Однозначно надо спрашивать в ПК
Карина
переводят только тех у кого бал не ниже проходного на специальности с особенной поддержкой если перед вами нету льготников.Звоните в приемную комиссию и уточняйте
Коментувати