Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів

Інтернет-ресурс, що здійснює інформування абітурієнтів та їх батьків про перебіг вступної кампанії

Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» — інтернет-сайт, що здійснює інформування абітурієнтів та їх батьків про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті розміщується інформація про всі діючі заклади вищої освіти України, а також спеціальності, на які здійснюється прийом абітурієнтів для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра. Інформація включає дані про конкурсні предмети, ліцензійні обсяги, обсяги державного замовлення тощо.

Умови вступу до закладів вищої освіти

Сайт «Вступ.ОСВІТА.UA» створений з метою інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про умови вступу до кожного закладу вищої освіти України.

Відповідно, у профілі кожного закладу освіти на сайті розміщено посилання для завантаження діючих правил прийому на навчання, що містять перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом на кожний рівень вищої освіти, порядок проведення конкурсного відбору, строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти та іншу інформацію.

Пошук спеціальностей у вишах України

Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей у закладах вищої освіти, користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт надає можливість шукати спеціальності з певними конкурсними предметами чи випробуваннями, за різними формами навчання, різними підставами вступу, наявністю бюджетних місць тощо.

Статистична інформація минулих років

Сайт Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» надає статистичну інформацію за результатами вступних кампаній минулих років за кожним закладом вищої освіти та за кожною спеціальністю окремо.

Зокрема, у профілі кожного закладу освіти та кожної спеціальності наведені середні рейтингові бали зарахованих на бюджет та контракт, середні бали ЗНО серед зарахованих на бюджет та контракт, інформація про кількість зарахованих абітурієнтів, інформація про конкурс на одне бюджетне місце та інша інформація.

Публікація рейтингових списків вступників

З метою оперативного інформування вступників та їх батьків про конкурсну ситуацію у вишах, на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» у профілі кожного навчального закладу публікуються рейтингові списки абітурієнтів.

Рейтингові списки публікуються за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів вищої освіти та зарахування вступників на навчання (липень-серпень).

У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів та сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтинги за підсумками вступної кампанії

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» щороку укладається рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії.

Метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Перш за все, публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти. Рейтинг допомагає зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

Вступ.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Всім привіт. Ще думаю, куди поступати, на бакалавра чи магістра, так як є вже одна освіта.Питанн: якщо я подам на бакалавра 5 заяв на бюджет, я вже не зможу претендувати на бюджет на магістратурі? Дякую
Іван
Коли починається і закінчується прийом оригіналів документів на контрактну форму навчання?
Настя
Доброго дня. Я цього року погано написала зно з англійської мови, втратила можливість вступити на бюджет.В наступному році мені потрібно всі придмети повторно писати чи можна тільки англійську?
Анастасія
Для Настя: Вам краще зателефонувати саме в УЦОЯО, там Вам відповідять
Коментувати
Юля
Коли мають прийти запрошення на вступний іспит якщо ти подав заяву на 2 курс Медицина?)
Марина
Добрый день, скажите если ребёнок с 5 по 12 класс учился в Штатах, но является гражданином Украины , при поступлении в университеты Украины, у него экзамены будут как у украинца или как у иностранца. И в каком формате проходит вступительный экзамен по укр.языку и литературе.
andrey
Бердянський державний педагогічний університет на березі моря bdpu.org.ua У структурі університету — 6 факультетів, економіко-гуманітарний коледж, 28 кафедр, де навчальний процес забезпечують 29 докторів наук, професорів, 186 кандидатів наук, доцентів. За період існування в ньому підготовлено понад 40 тисяч педагогічних працівників, створено навчально-матеріальну, кадрову, науково-дослідну та соціально-культурну базу, яка плідно використовується для підвищення інтелектуально-духовного потенціалу держави та нації.
Олена
Де можна ознайомитися з умовами вступу до вишу для молодших спеціалістів? Кажуть, що умови відрізняються від "шкільних", але знайти по ним інформацію - неможливо!
Влад
Для Олена: на сайтах університетів
Hala
Для Олена: в наказі мон, яким затверджено умови вступу в 2021 році. там є інформація для всіх
Коментувати
Анонім
Як дізнатися на який медичний факультет ти поступив, на перший чи на другий ???.
Iryna3987
Добрий день підкажіть, будь ласка,«договір про навчання між закладом вищої освіти та вступником»(мова про рекомендованих на бюджет)-що означає і в які терміни потрібно укласти?
fkgp_fsf
Добрий день. Якщо на всіх бюджетних заявах так і залишився статус "допущено", але при цьому на сайтах самих цих п’яти університетів у відповідних розділах списки рекомендованих на бюджет взагалі відсутні, то як це розуміти? Все ж таки пролетіли з бюджетом чи ще чекати?
Олексій
Мене теж цікавить питання, якщо ліцензійних місць на контракт 10, а заяв 120 і я 24-й, то я пролетів? Чи якщо я перший принесу оригінали документів то мене приймуть?
Влад
Для Олексій: ти це дізнаєшся, як понесеш документы. Ніхто тут не Вангує
Oleg
Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 06 вересня. У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на «Рекомендовано (контракт)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.
Коментувати
Олександра
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи стутус "Допущено" означає, що я можу подавати документи, якщо з 90 місць я 68?
Влад
Для Олександра: подавай
Oleg
Повинен бути статус "Допущено на бюджет", або "ДОпущено на контракт"
Коментувати
Абітурієнт
Доброго вечора . Підкажіть будь ласка . Завтра вже відбудеться конкурс на бюджет , і буде оприлюднено рейтинги. Та якщо я найбільше хочу в університет , де державного немає , тільки контракт.. То чи вартує мені чекати , чи потрібно швидко везти документи на контракт , щоб не було пізно. Адже місць там 40 а я 47 , в приймальній комісії казали що можна везти Але я боюсь що буде пізно , адже ті хто нижче від мене в списку ,можуть швидше відвезти документи , і я не зможу вступити де хочу
Никита
Для Абітурієнт: если на контракт, то уже можно везти
Коментувати
Олексій
Доброго вечора. Якщо відкрита пропозиція Максимальна к-сть місць держзамовлення:5; платних місць:55; ліцензований обсяг:60; місць за квотами:1 і подано 134 заяви, а на ту ж спеціальність: денна форма навчання, небюджетна пропозиція Місць держзамовлення:0; платних місць:40; ліцензований обсяг:40 і подано 38 заяв, то чи можуть перейти вступники з першої пропозиції в другу і витиснути контрактників з небюджетної пропозиції? Дякую.
Влад
Для Олексій: нікуди ніхто не переходить, що з відкритої пропозиції йдуть на контракт і з не бюджетної теж. Просто приносять свої документи на контракт і все. Не всі ті, хто подав заяву, подасть оригінали
Коментувати
Петров
Интересно, почему в общаге в Киеве живут студенты и на том же этаже аренда помещения. Короновирус как бы. Карантин. Семьи с детьми и рядом студенты, в один туалет. К кому можно обратиться с этим вопросом? В администрации НАУ ответов нет.
Галина
Для Петров: "отвєтов нєт" письмово и усно? Ви звертались з письмовим зверненням? Якщо Ви його зареєстрували в приймальні, то має бути офіційна відповідь протягом 30 днів. якщо її немає або вона не задовільняє, звертаєтесь в МОН.
Коментувати
Олена
Доброго дня.підкажіть чи можна забрати документи з вузу ,або перевести на іншу спеціальність,якщо подали на контракт,але зрозуміли що невірно вибрали напрямок?
Влад
Для Олена: можна, але не швидко
Коментувати
Людмила
Чому дуже багато закладів не переводять в статус "Допущено".В системі висить Зареєстровано.Не можливо дозвонитись в приймальні комісії.Це в коледжі.
Анжелика
Якщо абітурієнт подав заяви на закритий конкурс з пріоритетом 3 і на відкритий з пріоритетом 2, за балами проходить за обидві спеціальності . Куди його буде зараховано?
Юрий
Для Анжелика: а ознакомится с алгоритмом (если Вы, конечно, знаете, что обозначает это слово) рассмотрения заявлений, религия не позволяет? Согласно алгоритма, начинается рассмотрение заявлений с наивысшим приоритетом (с номером 1). Если по заяве с приоритетом 1 Вы зачислены на бюджет, то все остальные заявы не рассматриваются и Вы должны привести оригиналы документов в ВУЗ (приоритет 1). Если по первому приоритету Вы не прошли на бюджет, рассматривается заявление с приоритетом 2, и т.д. до пятого. Если по всем пяти приоритетам не поступили на бюджет - тогда только контракт. Если Вы передумали поступать на бюджет (куда прошли с наивысшим приоритетом), то в этом году Вы теряете право учиться на бюджете, только контракт. Т.е., если Вы проходите по приоритету 2, то туда и будете зачислены.
Анжелика
Для Юрия: Благодарю, что вы потратили свое время на изложение столь детального ответа на мой вопрос. Надеюсь в будущем, помагая "ближнему", ваша религия не позволит вам забывать о недопусти саркастического, граничащего с грубость, тона общения (если вы, конечно, знаете, что обозначают эти слова).
Коментувати
Андрій
Добрий день, підкажіть, чи приймають університети документи вступників у вихідні дні?
.
Для Андрій: у всіх ЗВО різний графік. Дзвоніть і питайте в приймальній комісіі.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, донці дзвонили з вузу,сказали приносити скоріше документи,начебто не залишиться місця на контракт,бо дуже багато людей приходить подавати з дуже поганими балами .
Влад
Для Олена: якщо Ви подавали на бюджет, то чекайте 27 числа і результатів. Якщо подавали на контракт і хочете навчатися саме в цьому вузі то несіть
Коментувати