Вступ до коледжу після дев’ятого класу
PR

Київські коледжі запрошують на інтенсивну підготовку до вступних іспитів

Вступ до коледжу після дев’ятого класу

Навчальний рік закінчився. Позаду у дев'ятикласників державна підсумкова атестація та отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту. У розпалі літо! З друзями, море, природа. Аж до вересня, до десятого класу. Або ...

Щорічно близько половини випускників 9-х класів закінчують навчання в школі і продовжують його в коледжах і технікумах, отримуючи, крім середньої освіти, ще й спеціальність.

Як назвати людей, які заради майбутніх вигод відмовляться цього літа від розваг та відпочинку? Мабуть, далекоглядними, цілеспрямованими, прагматичними. Ці хлопці та дівчата на літо вибирають для себе «шлях абітурієнта»: готують і подають документи, здають іспити, беруть участь у конкурсі. І в своїй більшості розпочнуть навчальний рік у статусі студента.

Тим, хто вибрав для себе вступ до коледжів чи технікумів, нагадуємо:

  • з 11 по 24 липня проходитиме прийом документів для вступу;
  • з 25 липня по 1 серпня - вступні іспити;
  • з 2 серпня починається зарахування абітурієнтів, які успішно склали вступні іспити.

Подавати документи влітку 2014 можна максимально в п'ять навчальних закладів на три спеціальності в кожному з них. Перелік документів, необхідних для вступу: свідоцтво про базову загальну середню освіту з додатком (оригінал або копія), 6 кольорових фотографій розміром 3 × 4 см, медична довідка № 086-у (оригінал або копія), свідоцтво про народження або паспорт (копія) . Може знадобитися також ідентифікаційний код - краще замовити його вже зараз в податковій інспекції.

Участь у конкурсі та надання рекомендацій про зарахування здійснюються на основі конкурсного балу вступника, який складається з оцінок за вступні іспити за 12-бальною шкалою і середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту (також за 12-бальною шкалою).

До початку вступних іспитів ще залишається трохи часу, і деякі коледжі пропонують вступникам пройти інтенсивні підготовчі курси.

Зокрема, Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Київський коледж нерухомості з 1 липня відкривають безкоштовні консультаційні курси для абітурієнтів.

Мета курсів - допомогти випускникам 9 класів швидко підготуватися до предметів, з яких потрібно складати вступні іспити - української мови та математики.

Крім інтенсивної підготовки у формі консультацій з викладачами, слухачі курсів проходять пробне тестування, дізнаються корисну інформацію про надходження і знайомляться з коледжами.

Консультаційні курси першого потоку проходитимуть 1, 3, 9 і 11 липня 2014 з 10:00 до 14:20.

Підготовка на курсах безкоштовна. Щоб стати слухачем, потрібно попередньо зареєструватися, зателефонувавши за номером (044) 455-57-57 або заповнивши анкету.

Дізнатися детальну інформацію про спеціальності, терміни і вартість навчання в коледжах можна за посиланням «Вступ до коледжу».

Освіта.ua
01.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів