Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання онлайн Стенфорд приєднається до edX
Стенфорд приєднається до edX

Стенфорд пропонуватиме онлайн курси на edX, започаткованої Гарвардом і Массачусетським технологічним інститутом платформі онлайн-освіти

Стенфорд приєднається до edX

Стенфордський університет у квітні оголосив про своє приєднання до спільної ініціативи Гарварду і Массачусетського технологічного інституту (MIT), яка дозволяє навчальним закладам проводити безкоштовні онлайн-курси. Ця співпраця, на думку адміністрацій університетів, буде корисною і для викладачів, і для студентів з усього світу, повідомляє The Huffington Post.

У Стенфорді вже є МООС (Massive Open Online Courses), власна нещодавно створена платформа для проведення онлайн-курсів для широких мас. Однак, за словами стенфордського віце-проректора з навчання в онлайні та професора комп’ютерних наук Джона Мітчелла, університет вирішив призупинити роботу над нею заради системи під назвою edX, створеної Гарвардом і Массачусетським технологічним інститутом як окреме некомерційне підприємство.

Стенфорд усе ще планує проводити деякі курси за допомогою платної системи Coursera, створеної двома місцевими професорами. Але попит на навчання в Мережі швидко зростає, тому, на думку Мітчелла, для вишів краще об’єднання, ніж змагання.

«Я гадаю, разом ми зможемо створити значно кращу платформу, ніж кожен із нас зміг би зробити поодинці», - підкреслив він, додавши, що створене цим альянсом програмне забезпечення може стати «Linux від онлайн-навчання».

Як зазначив президент edX Анант Агарвел, до edX у рамках співпраці долучать елементи стенфордської системи Class2Go, завершити цю роботу планують до 1 червня, коли вихідний код програми стане доступним для запитів. З часів запуску першої групи edX минулого року, яка навчалася електричній інженерії за програмою MIT, засновники платформи хотіли нею поділитися, аби сторонні програмісти й дослідники могли її адаптувати та вдосконалювати.«Я дійсно вірю, що це зробить освіту онлайн по-справжньому всесвітньою», - говорить Анант Агарвел.

Хоча деякі майбутні курси Стенфорду будуть проведені в системі edX, університет планує зберегти власний портал замість використання спільного сайту для реєстрації студентів, на відміну від каліфорнійського Берклі й Техаського університету в Остіні.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
11.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!