Osvita.ua Освіта за кордоном Науковці можуть отримати стипендії у Німеччині
Науковці можуть отримати стипендії у Німеччині

Науково-дослідний інститут з філософії у Ганновері пропонує стипендії для наукового дослідження

Науковці можуть отримати стипендії у Німеччині

Науково-дослідний інститут з філософії у Ганновері (Forschungsinstitut für Philosophie Hannover, Федеративна Республіка Німеччина) пропонує взяти участь в отриманні стипендій для проведення наукового дослідження з філософії, гуманітарних і соціальних наук у період з 1 жовтня 2016 року по 31 липня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Стипендіат отримає фінансову щомісячну підтримку у розмірі 1500 євро (10 місяців), власний робочий кабінет у науково-дослідному інституті, а також підтримку та відповідний супровід від німецьких наукових співробітників під час діяльності в інституті.

Заявник до 15 березня 2016 року має надіслати резюме, список публікацій, рекомендації та план дослідження (3-5 сторінок) німецькою або англійською мовою одним PDF-файлом на адресу hauk@fiph.de.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Освіта.ua
18.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!