Свіжі пропозиції для випускників
PR

Більшість сучасних студентів поєднують навчання з тимчасовою роботою

Свіжі пропозиції для випускників

Судження про те, що шукати роботу треба починати після закінчення ВНЗ, вже давно застаріло. Більшість сучасних студентів, особливо, що вчаться на останніх курсах, поєднують навчання з тимчасовими підробками. Варіантів роботи для студентів сьогодні вистачає. На порталах працевлаштування представлено багато пропозицій, в які мають на увазі стажування, віддалену роботу, тимчасову підробку, сумісницю або навіть постійну зайнятість.

Велика частина з тих, хто шукає роботу, звертаються до всесвітньої мережі. Особливо торкається це претендентів, які не мають досвіду роботи і закінченої вищої освіти. Згідно з аналізом вакансій на державній службі зайнятості найбільше число вільних робочих місць пропонується для службовців різних профілів (більше 45%), різноробочих (44%), громадян без конкретної спеціальності (10%).

На заявлених місцях середній рівень окладу знаходиться в межах 1 775 грн. Аналізуючи вакансії на порталах працевлаштування, можна помітити, що серед прямих пропозицій від працедавців рівень окладу значно вищий. Пов'язано це багато в чому з "тіньовим" ринком зарплат в Одесі і заробітними платами "в конвертах".Актуальні вакансії для студентів

Для вчорашніх випускників ВНЗ і студентів працедавці пропонують в основному сезонні роботи, вакансії у сфері обслуговування і продажів. Така робота, як правило, не вважається високо престижною, проте дозволяє заробити додаткові кошти і отримати необхідний досвід.

Однією з найбільш затребуваних вакансій серед студентів є робота кур'єром. Саме таких співробітників потребують сьогодні великі компанії, державні установи, служби доставки, ресторани. Основними вимогами, що пред'являються до претендентів на цю посаду, є пунктуальність, хороше знання міста, ввічливість, охайний зовнішній вигляд. Середній рівень оплати праці кур'єра в Одесі складає близько 3 500 грн.

Враховуючи особливості одеського ринку праці, тут представлені багато вакансій для студентів у сфері послуг. Користується популярністю робота барменом, офіціантом, промоутером, вантажником.

До стартових робіт для юних студентів відносяться усі види сезонних підробок, велика частина з яких представлена на морському узбережжі. Віддалена робота в Інтернеті є однією з найпривабливіших галузей для студентів. Найбільш затребуваними в цьому сегменті є програмісти, web-дизайнери, розробники проектів.

Освіта.ua
18.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!