Львівські студенти запрошують студентів зі Сходу

Львів’яни запрошують студентів зі східної України відкрити для себе Львів

Львівські студенти запрошують студентів зі Сходу

77% українців ніколи не були за кордоном, кожен третій мешканець нашої країни не був за межами свого регіону. Закритість і незнання творять стереотипи і штучну ворожнечу. Львівські студенти вирішили долати ворожнечу і незнання та запросили своїх колег з різних міст на сході України до себе в гості.

Протягом березня, квітня, травня вони прийматимуть гостей з Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, Криму. Ініціатива народилася в середовищі студентів Українського католицького університету, її підхопили студенти інших навчальних закладів Львова.

«Для студентів ця акція є надзвичайно важливою, адже зважаючи на те, що молодь України - це її майбутнє, то не може бути між нами непорозуміння, розбрату. Ми хочемо продемонструвати, що ми всі однакові, що в нас немає упереджень. Стереотипи важливо ламати на усіх рівнях. Сподіваємося, що ця акція закладе фундаменти співпраці та дружби студентів сходу та заходу», - пояснила філософію акції представниця Студентської Координаційної Ради Килина Курочка.

Програма відвідин Львова включатиме екскурсії містом, візит до мерії, зустрічі з відомими людьми міста та спільну вечерю. Львівські волонтери забезпечують проживання, частково харчування та витрати на екскурсії. Гості ж самостійно оплачуватимуть дорогу.

Міська рада Львова, гаслом якого є «Львів – відкритий до світу», підтримала студентську ініціативу. «В природі молодої людини є інстинкт пізнання нового, тому молоді люди повинні багато подорожувати. У Львові дуже цінують можливість пізнання. Коли люди приїжджатимуть, то пізнаватимуть щось нове, і це змінюватиме їхній світогляд. Цю ініціативу я б назвав програмою відкритого світу – «пізнай іншого і пізнаєш себе», - наголосив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики, виконуючий обов’язки заступника міського голови Львова.

Варто зазначити, що на студентську ініціативу зголосилися представники бізнесу у Львові. Хостели надаватимуть місця для проживання, кафе забезпечуватимуть харчування, а найкращі екскурсоводи готові допомогти гостям краще познайомитися з містом. Львів’яни також хочуть долучитися до акції і готові приймати гостей у власних домівках. Ініціатива була оголошена сьогодні через соціальні мережі Facebook та Вконтакте і вже має понад 100 заявок на участь.

Деталі та коментарі: Юля Гнатів, sxidzaxid@gmail.com, моб. (067) 29 45 224

Календар:

  • 21-23.03.2014 - Донецьк/Маріуполь
  • 28-30.03.2014 - Запоріжжя
  • 04-06.04.2014 - Харків
  • 11-13.04.2014 - Дніпропетровськ
  • 18-20.04.2014 - Маріуполь/Донецьк
  • 25-27.04.2014 - Великдень Разом
  • 02-04.05.2014 - Луганськ
  • 09-11.05.2014 - Кривий Ріг
  • 18-20.05.2014 - Крим

Освіта.ua
06.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Дуже хочу поїхати до Львова.Скажіть,що потрібно зробити для цього?
Юрий
Ага, бред всё это. Два моих знакомых учатся во Львове. Им уже надоели обвинения в том, что они "москали"! А хотя говорят это их же преподаватели и сами они с Восточных регионов Украины! Не думаю, что за какой-то месяц отношение к нам изменится. Люди из Западных регионов видят в нас только своих врагов
Ольга
Очень хорошая инициатива! Очень хочется увидеть Львов,его учебные заведения. Какое количество человек должно быть в группе? И обязательно ли быть студентом? Или посетить Львов в рамках этого проекта могут учащиеся 10 класса?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!