У МОН заявили, що модернізувати мережу університетів вимагає ЄС

Однією з вимог про вступ до ЄС є створення плану щодо модернізації мережі вишів

У МОН заявили, що модернізувати мережу університетів вимагає ЄС

Однією з вимог про вступ до Європейського Союзу є створення конкретного плану дій стосовно модернізації української мережі закладів вищої освіти.

Про це в інтервʼю Українському радіо заявив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

За його словами, план модернізації має бути вироблений вже наступного року.

Він додав, що на початку наступного року буде оприлюднений законопроєкт «Передумови модернізації мережі», в якому будуть встановлені чіткі правила, як буде відбуватися розподілення, відхід від територіально відокремлених структурних підрозділів, філій і формування певних типів університетів.

Окрім того, Винницький повідомив, що наразі Міністерство освіти і науки проводить декілька укрупнень університетів і перші результати злиття будуть відомі до кінця року.

«Розпорядження готуються на рівні Кабміну й думаю, що цей процес продовжиться наступного року. Проте говорити про те, що це буде масово відбуватися або буде політика стосовно всіх – не можна, адже кожен заклад є своєю інституцією», – сказав чиновник.

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або