Ректори публікуватимуть звіти про свою роботу

Керівники закладів вищої освіти відтепер матимуть обов'язок оприлюднювати щорічні звіти

Ректори публікуватимуть звіти про свою роботу

Керівники закладів вищої освіти відтепер матимуть обов'язок оприлюднювати щорічні звіти та цільові показники діяльності вишу.

Законопроект, що містить відповідні зміни  до закону «Про вищу освіту», підтриманий Верховною Радою у другому читанні.

Зокрема, щорічний звіт керівника закладу вищої освіти повинен містити інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності вишу, визначених контрактом з ректором.

Окрім того, звіт підлягатиме внесенню до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та буде оприлюднюватися в Реєстрі суб′єктів освітньої діяльності Єдиної державної електронної бази з питань освіти, а також на офіційному сайті закладу.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що реалізація зазначених норм сприятиме створенню прозорої та відкритої системи моніторингу досягнення цільових показників діяльності, які визначені у контракті з обраним керівником закладу.

Закон набирає чинності через три місяці з дня оприлюднення.

Освіта.ua
25.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чмурик
Парламентські зачухи!! Ви хоч один закон для студенства можете прийняти?? Верніть право на 70% забезпеченність студенства стипендією, залишки стипендіі відправляти на соціальні потреби, студактиву, кращим спортсменам…
Харків
В комітеті освіти Ради працюють неадекватні люди, безліч проблем в освіті, а вони законом затвердили звіт . Що це дає? А гроші на харчування учнів - де?? А коли профінансують протипожежку- в нас в Харкові , на жаль, пожежа за пожежою. А велика трагедія в минулому році в Одеському коледжі?? Натомість знову тиск, репресіі , пошук крайніх.
Леся
Для Харків: продукція Квн та соросв
Коментувати
Крамаренко В.
Який придурок ініціює такі Закони? Це питання давно вирішено , ректор щорічно звітує , звіт оприлюднюється, здається в Мон… Краще прийміть Закон , щоб діти вчились в внз безкоштовно . Чого ми , батьки, двічі платимо податки- із бізнесу, із зарплати, а потім іще і платимо за навчання…. Чого 15 років назад держзамовлення складало 150 тисяч місць, а нині- ледь 60 тисяч??
Слан
Для Крамаренко: Не то время, не то место, не те люди, не те цели.
Правда
Для Слан: Та скотині сказали колотись - трохи побекали і пішли, сказали другий раз - помукали і пішли, третій - теж, п’ятий чи десятий - рештки все йдуть.
Коментувати
Азіза
Коли рахувати лише нараховане до податків та відрахувань, а також тих, хто отримує хоч мінімальну платню, то на цифрах це буде не кладовище Європи, а Нова Швейцарія.