МОН затвердило ще 12 стандартів вищої освіти

Стандарти були погоджені Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти

МОН затвердило ще 12 стандартів вищої освіти

Міністерство освіти і науки затвердило 8 стандартів бакалаврського рівня вищої освіти та 4 – магістерського.

Стандарти були погоджені Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Накази про затвердження відповідних документів підписано 24 квітня 2019 року.

Стандарти будуть введені в дію з 2019/20 навчального року. Тож їх вимоги мають бути враховані закладами вищої освіти під час розроблення нових освітніх програм та навчальних планів.

Водночас, у Міністерстві освіти повідомляють, що затверджені раніше документи закладів вищої освіти щодо освітнього процесу залишаються чинними і діють до завершення навчання тих студентів, які були зараховані до затвердження відповідних стандартів. Проте заклад самостійно приймає рішення про оновлення вже існуючих освітніх програм відповідно до стандарту.

Окрім того, норма стандартів щодо визнання та перезарахування кредитів ЄКТС, отриманих в межах попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) (прийом на навчання до закладів вищої освіти на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим строком навчання) застосовуватиметься під час вступної кампанії 2020 року.

Освіта.ua
25.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів