Уряд ухвалив Стратегію розвитку медичної освіти

У МОЗ зазначають, що документ передбачає комплексний підхід до змін у медичній освіті

Уряд ухвалив Стратегію розвитку медичної освіти

Кабінет Міністрів ухвалив Стратегію розвитку медичної освіти. У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що документ передбачає комплексний підхід до змін у медичній освіті, який дозволить у найближчі 10 років втілити фундаментальні зміни і повністю змінити підхід до відбору, навчання і професійного становлення українських медиків.

«Трансформація системи охорони здоров’я неможлива без змін у медичній освіті, оскільки саме від знань та кваліфікації лікаря, здобутих під час навчання, залежить життя та здоров’я пацієнта. Стратегія – це покрокова інструкція на 10 років, яка дозволить здійснити справді докорінні, а не номінальні зміни в медичній освіті», - наголошують у Міністерстві охорони здоров’я.

Стратегія враховує сучасний стан медичної освіти в Україні. Першим етапом підготовки стратегії було визначення кількісних та якісних показників нинішнього рівня медичної освіти, зокрема – було проведено 15 фокус-груп в різних регіонах України.

За інформацією МОЗ, головною метою стратегії є підвищення конкурентноспроможності вищої медичної освіти і внаслідок цього підвищення якості надання медичних послуг.

Основним завданням стратегії є підвищення якості вищої медичної освіти, якісна зміна післядипломної освіти, ефективне фінансування та управління медичних університетів, зміна академічної культури та розвиток наукових досліджень.

У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що з прийняттям стратегії відомство продовжить зміни у вищій медичній освіті, зокрема найближчим часом планується запровадити безперервний професійний розвиток та нову модель інтернатури.

Освіта.ua
27.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирило
Україні кінець!! Квіт із Соросом привели в Агенство по якості вищої школи особу Винницького. Помічений в історії із розкраданням художніх виробі із музеїв України , якого поперли з Могилянки у Львів....Не громадянин України ?? Канадець...Хто відповість??
Игорь
Для Кирило: вам бы пиридоксина с мебикаром попринимать :)
Коментувати