World University Rankings: КНУ Шевченка у Top-500

До рейтингу QS World University Rankings-2013 увійшли чотири українські навчальні заклади

World University Rankings: КНУ Шевченка у Top-500

Рейтинг World University Rankings, що виходить уже десятий рік поспіль, визнаний у всьому світі як інструмент оцінювання якості освіти.

Укладачі рейтингу використовують декілька основних критеріїв: репутація в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій представників університету, співвідношення кількості викладачів і студентів, ставлення роботодавців до випускників, а також відносна чисельність іноземних викладачів та студентів.

За результатами рейтингу World University Rankings-2013, Київський національний університет ім. Шевченка покращив власні позиції у порівнянні з минулим роком.

Провідний столичний університет включено до Топ-500 найкращих освітніх закладів світу. Зокрема, КНУ Шевченка отримав місце у категорії 441-500, розташувавшись в компанії з Талліннським технічним університетом (Tallinn University of Technology) та Токійським університетом наук (Tokyo University of Science).

Нагадаємо, минулого року КНУ Шевченка був включений до групи 501-550, ставши найбільш рейтинговим навчальним закладом України.

Покращив власні позиції в QS World University Rankings й Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", діяльність якого оцінена категорією 601-650.

Також до QS World University Rankings-2013 увійшли Донецький національний університет та НТУ "Харківський політехнічний інститут", який вперше включено до світового рейтингу. Ці навчальні заклади розташувалися у категорії 701+.

Перше ж місце в рейтингу посів Массачусетський технологічний інститут (США). Друге місце в глобальній десятці посів Гарвардський університет (США), третє – Кембриджський університет (Велика Британія).

За трійкою лідерів розташувалися Університетський коледж Лондона, Королівський коледж (Велика Британія), Оксфордський и Стенфордський університети, Єльський університет, Університет Чікаго та Каліфорнійський технологічний інститут.

Усього до рейтингу включено більше 800 вищих навчальних закладів світу.

Освіта.ua
10.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TABACHNYK
http://mon.gov.ua/ua/actually/13211-svitove-viznannya-chotiri-vnz-ukrayini-potrapili-do-qs-world-university-rankings
TABACHNYK
Тут виправили. А от на сайті міністерства хтось ? написав "Друге місце – Гарвардський університет, третє – Кембриджський університет (обидва – Великобританія)." Текст майже один в один з цим повідомленням без зазначення посилання. В міністерстві не переймаються а ні точністю наданої інформації, а ні питаннями авторського права чи то пак ПЛАГІАТУ.