Презентація нового освітнього застосунку «KNU online»
PR

У Київському національному університеті імені Шевченка відбулася презентація нового освітнього застосунку «KNU online»

Презентація нового освітнього застосунку «KNU online»

8 липня 2020 року у Центрі інноваційного розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася презентація нового освітнього застосунку «KNU online».

Впровадження інноваційного додатку забезпечить вдосконалення автоматизації та актуалізації навчального процесу в закладах вищої освіти, що функціонуватиме на основі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

КНУ активно впроваджує інноваційні технології в освітній простір університету. Зокрема, нещодавно були відкриті аудиторія віртуальної реальності, лабораторія симуляційного тренінгу, впроваджено онлайн-платформу з працевлаштування «KNU Nuwork», онлайн-платформу дистанційної освіти «KNU Education Online», розроблені віртуальні тури по підрозділах університету.

Проєкт Шевченкового університету – це цифровий університет, у центрі якого студент. Університет у смартфоні «KNU online» — це зручний застосунок, у якому зібрано усі потрібні сервіси для студента в одному місці - телефоні.

У презентації взяли участь ректор КНУ Леонід Губерський, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, заступник Міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) КНУ Олександр Рожко, керівник команди розробників Іван Волков, директор Центру інноваційного розвитку Світлана Березіна.

За словами ректора Леоніда Губерського, «KNU online» - це результат плідної праці, ґрунтовних розробок і впровадження цифрових сервісів в освітній процес університету, які в умовах сьогодення стали життєвою необхідністю для студентів.

У застосунку вже доступні електронний кабінет студента, електронний кабінет викладача, електронний деканат, цифрова бібліотека, онлайн звітність, електронний документообіг.

Розробники продемонстрували, що електронний кабінет студента надає можливість в одному місці отримати доступ до всіх інструментів, необхідних для онлайн та дистанційної освіти: вибір дисциплін, інтерактивний розклад, доступ до лекційних матеріалів (у форматі презентацій) по всім дисциплінам згідно навчального плану, доступ до цифрової бібліотеки (університетської, всеукраїнської та закордонної), контроль отриманих балів, автоматична перевірка на плагіат виконаних завдань (есе, курсових, дипломних).

Що важливо, студент також може анонімно оцінювати викладачів/дисципліни, отримувати та здавати завдання, підтримувати онлайн-зв’язок з викладачем, деканатом і адміністрацією гуртожитків, замовляти необхідні довідки, вирішувати фінансові питання та отримувати будь-яку довідкову інформацію.

Електронний кабінет викладача становить не менший інтерес. Він надає можливість розмістити в одному місці матеріали, необхідні для викладання: тексти лекцій, презентації лекцій, завдання і тести для практичних, лабораторних занять, кейси, літературу в електронному форматі, відеолекції. Також він дає можливість мати доступ до інтерактивного розкладу, спілкуватись зі студентами (а також надсилати та отримувати завдання від них), адміністрацією факультетів у форматі електронного листування, формувати відомості з набраними балами до іспиту/заліку і вести електронний журнал відвідувань.

Електронний деканат – це автоматичне формування розкладу, контроль фінансових питань та успішності студентів, електронний документообіг (довідки, подання, відомості та інше генеруються і відправляються адресату), персональні дані студентів, формування звітності.

Не менш значущими частинами додатку є модуль онлайн презентацій, що дозволяє використовувати усі сучасні інструменти демонстрації матеріалу занять, модуль для осіб з особливими освітніми потребами, що передбачає збільшення шрифту, субтитри, озвучення текстових документів, та спеціальний модуль для іноземних студентів.

Після безпосередньої презентації освітнього додатку «KNU online» експерти змогли обмінятися думками стосовно демонстрації.

Університет у смартфоні «KNU online» — це один портал, де можна отримати всі послуги, необхідні в освітньому процесі, онлайн: швидко, зручно та доступно.

Наразі аналогу вказаного комплексного рішення цифрового університету у смартфоні в Україні немає.

Освіта.ua
10.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів