У МОН розробили законопроект "Про професійну освіту"

Проект визначає діяльність закладів з питань підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів

У МОН розробили законопроект "Про професійну освіту"

У міністерстві зазначають, що метою законопроекту є покращення якості підготовки майбутніх фахівців та унормування діяльності коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів.

Згідно із запропонованим законопроектом, систему професійної освіти становитимуть професійні навчальні заклади всіх форм власності, інші юридичні особи, що провадять освітню діяльність, пов’язану із наданням професійної освіти та професійного навчання, а також науково-методичні установи, які здійснюють управління у сфері професійної освіти та органи громадського самоврядування в галузі професійної освіти.

Передбачається, що професійні навчальні заклади можуть бути наступних видів: професійний коледж, професійний ліцей та центр професійної освіти.

По закінченню навчання, особам, які пройшли державну атестацію буде присвоюватися кваліфікація молодшого спеціаліста, кваліфікованого робітника або службовця.

Зауваження та пропозиції до законопроекту можна надсилати за електронною адресою: kea@mon.gov.ua. Текст документа опубліковано за наступним посиланням.

Освіта.ua
11.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів