Азаров обіцяє значно збільшити кількість ІТ-фахівців

Прем’єр розраховує, що вищі навчальні заклади впродовж п’яти років у чотири рази збільшать кількість спеціалістів у галузі ІТ

Азаров обіцяє значно збільшити кількість ІТ-фахівців

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі зі спеціалістом у галузі ІТ Єгором Анчішкіним, повідомляє прес-служба уряду.

"Два роки тому ми вжили ряд заходів щодо підтримки ІТ-галузі, спрощення ведення бізнесу, оподаткування та зокрема підготовки спеціалістів. Ми визначили наші базові виші, збільшили їх фінансування і розраховуємо, що протягом 5 років вони нам у чотири рази збільшать кількість спеціалістів у галузі ІТ", - сказав Азаров.

За його словами, у поточному році уряд вдвічі збільшив держзамовлення на підготовку айтішників.

Прем'єр наголосив, що саме розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю, зокрема ІТ, дає змогу в стислі терміни збільшити ВВП.

Освіта.ua
11.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Не надо увеличивать госзаказ, надо сделать так, чтобы выпускники не делали все возможное. чтобы выехать из страны. Просто сделайте для будущих выпускников достойное первое место работы, как в советское время, чтобы молодой человек мог прокормить семью и обеспечить ее жильем
Антон
Хорошая новость перед ЗНО по мат, теперь даже , если на 170 написать, нечего страшного не будет, бюджетных мест полно=)
Она- это я
Азіров толковый мужик, уважаю его! Правда я не понимаю, если ему так трудно говорить на украинском, почему он не говорит на своём родном, русском?? Как он не понимает, что своим говором он просто смешит народ?!
Влад
Читайте оригінал - http://azirivka.org.ua/url.php?u=http://osvita.ua/vnz/news/36179/