Поступайте у кращий ВНЗ Подільського регіону

Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка запрошує на навчання

Поступайте у кращий ВНЗ Подільського регіону

Найдавніший заклад Подільського регіону, заснований у 1918 році, один із провідних університетів України (акредитований за IV найвищим рівнем), пропонує потенційним абітурієнтам якісні освітні послуги, дружню атмосферу неповторного студентського життя та цікаве дозвілля.

Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка – навчальний заклад європейського типу, про що свідчать демократичні традиції та міжнародне визнання ВНЗ. Навчальний заклад входить у склад Євразійської асоціації університетів і має численні відзнаки: «Нагороду тисячоліття», «Лаври слави», «Європейська якість», почесний диплом «Краще підприємство України», орден Пошани, а також є лауреатом всеукраїнського рейтингу ВНЗ України «Софія Київська».

Університет розташований у 12-ти навчально-лабораторних корпусах, навчає студентів і проводить дослідження у 107 навчально-методичних кабінетах і навчальних майстернях та 25 науково-дослідних і навчально-наукових лабораторіях. До послуг студентів університет також пропонує шість гуртожитків, які мають необхідну побутову інфраструктуру та вихід у мережу Інтернет, а також наукову бібліотеку, що включає дев’ять читальних залів.

Високоякісну освіту в університеті забезпечують 562 науково-педагогічні працівники, з яких 44 – доктори наук, професори та 312 – кандидати наук, доценти.

За всі роки існування ВНЗ підготував понад 50 тисяч фахівців для навчальних закладів та інших сфер життєдіяльності суспільства. Cеред випускників університету – письменники, лауреати державних премій України в галузі науки і техніки, видатні тренери та спортсмени, понад 300 докторів і кандидатів наук.

Університет готує бакалаврів, спеціалістів, магістрів (денної, заочної та екстернатної форм навчання) за 26 напрямами та 33 спеціальностями на дев’яти факультетах (історичному, української філології та журналістики, іноземної філології, фізико-математичному, економічному, педагогічному, природничому, фізичної культури, корекційної й соціальної педагогіки та психології) відповідно до ліцензії Міністерства освіти.

Також заклад освіти навчає студентів за програмою підготовки офіцерів запасу (військова кафедра), а також надає освітні послуги (заочна форма навчання) з перепідготовки фахівців (друга вища освіта на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»).

Першокурсники університету завжди легко адаптуються до навчання й почуваються як удома завдяки розвинутим органам студентського самоврядування – у навчальному закладі діють студентський сенат і студентські ради факультетів. Ефективною є робота органів студентського самоврядування в гуртожитках: поселення, організація побуту та дозвілля, дотримання правопорядку тощо.

Позанавчальну складову студентського життя допомагають організувати громадські організації, клуби, студентський профком, університетська газета «Студентський меридіан». Під час дозвілля та відпочинку студенти задіяні в художніх колективах, функціонують різні гуртки, клуби та групи за інтересами, спортивні секції. Великою популярністю також користуються різноманітні заходи: «Посвята у студенти», конкурси «Зірки університету», «Університетська красуня», чемпіонати із «Брейн-рингу», КВК, тематичні вечори-дискотеки тощо.

Кам’янець-Подільський національний університет пропонує своїм студентам сім залів для занять спортом. У гуртожитках університету обладнано сучасний фітнес-зал, створено клуб любителів шахів, обладнано спортивний зал для занять з атлетики, функціонує секція аеробіки та шейпінгу, є обладнана кімната для занять настільним тенісом.

Отримавши освіту в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, ви зможете змінити своє життя на краще, утілити найзаповітніші плани та найсміливіші ідеї й за кілька років зробити успішну кар’єру.

Контакти

Приймальна комісія: (03849) 3-06-01, pk_kpnu@kpnu.edu.ua
Підготовчі курси: (03849) 5-19-57, monitoring_dept@kpnu.edu.ua.
Сайт: www.kpnu.edu.ua
Сторінка ВКонтакте‎
Сторінка Facebook
Про університет у Вікіпедії.

Освіта.ua
04.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів