В Україні створять Велику українську енциклопедію

Енциклопедію планують опублікувати у 2013 році. До участі у створенні видання запрошують вітчизняні вищі навчальні заклади

В Україні створять Велику українську енциклопедію

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що в Україні розпочато роботу з підготовки видання багатотомної Великої української енциклопедії, яку планується опублікувати у 2013 році.

У листі інституту до ректорів вищих навчальних закладів зазначається, що Національною академією наук України у співпраці з Державним комітетом телебачення та радіомовлення України розроблено базову версію майбутнього видання та рекомендації щодо принципів його формування (http://gue.microdb.com/).

З метою максимально повного відображення в енциклопедії найважливіших понять, персоналій, подій, напрямів знань Інститут змісту освіти запрошує вищі навчальні заклади взяти участь у створенні цього фундаментального видання та просить надати пропозиції до базової версії енциклопедії.

Освіта.ua
30.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DR
"в Україні розпочато роботу з підготовки видання багатотомної Великої української енциклопедії, яку планується опублікувати у 2013 році." Ну от хтось взагалі розуміє що таке "створити енциклопедію за півроку"? Нонсенс, якість буде вражаюча