Вишам дозволили самостійно визначати початок навчального року

Міністерство освіти підтримало ініціативу кримського уряду та дозволило вищим навчальним закладам переносити терміни початку навчального року

Вишам дозволили самостійно визначати початок навчального року

Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти і науки до керівників вищих навчальних закладів.

У зв’язку із ініціативою Уряду Автономної Республіки Крим щодо організації літнього відпочинку студентів у Міносвіти зазначають, що визначення графіку навчального процесу, як складової навчального плану, відносяться до компетенції вищого навчального закладу.

Таким чином, вищий навчальний заклад має право самостійно встановлювати термін початку навчального року, за умови обов’язкового додержання нормативних обсягів навчального часу.

Перенесення терміну початку навчального року має бути погоджено із дорадчими органами вищого навчального закладу та органом студентського самоврядування.

У Міносвіти звертають увагу, що корекція графіку навчального процесу не може застосовуватись до студентів першого курсу, що пов’язано із термінами вступної кампанії, вступних випробувань, зарахування на навчання, укладання контрактів тощо.

Як відомо, у жовтні минулого року Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов запропонував перенести початок навчального року для українських студентів.

"У багатьох європейських країнах навчальний рік для вузів починається у жовтні. Вересень підходить для відпочинку в Криму, це час оксамитового сезону, унікальних фестивалів та суттєвого зниження цін на проживання в готелях і санаторіях. Ми дамо додаткові можливості для відпочинку нашої молоді, розширимо рамки курортного сезону", - зазначав Могильов.

Освіта.ua
29.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів