У Міносвіти кажуть, що виконують президентський план

У 2013 році Міністерство освіти розпочало заключний етап реформ, який має підвищити конкурентоспроможність української освіти та інтегрувати її в світовий освітній простір

У Міносвіти кажуть, що виконують президентський план

У Міністерстві освіти повідомили, що станом на 27 травня відомство виконало усі завдання Національного плану дій на 2013 рік, які були передбачені на січень-травень.

Про це повідомив міністр освіти у понеділок під час засідання уряду. За словами Табачника, з 2013 року відповідно до Програми економічних реформ Міносвіти розпочало третій, заключний етап, який має продовжити низку кроків щодо підвищення конкурентоспроможності української освіти та її інтеграції в єдиний європейський та світовий освітній простір.

Напрям "Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери" Національного плану дій на 2013 рік передбачає виконання 29 завдань та заходів. Станом на 27 травня виконано – 7 заходів. Строк виконання 22 заходів ще не настав.

У Міністерстві освіти повідомляють, що пріоритетами відомства у 2013 році є розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, забезпечення якості та доступності загальної середньої освіти, розвиток позашкільної освіти, модернізація професійно-технічної освіти, розвиток вищої освіти, науки та інноваційної діяльності.

Як відомо, Віктор Янукович затвердив Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, зокрема документом визначено кроки реформування освіти.

Освіта.ua
27.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
"Станом на 27 травня виконано – 7 заходів. Строк виконання 22 заходів ще не настав." какие именно мероприятия были выполнены? а какие остались? нужели нельзя конкретно написать или просто говорить-то особо не о чем, ведь кроме закрытия школ и кружков других достижений нет! вот и прикрываются общими фразами! эх, демократы-демократы!