Тігіпко теж підтримав законопроект про вищу освіту групи Згуровського

Заступник голови Партії регіонів вважає, що законопроект про вищу освіту, який розроблений робочою групою академіка Згуровського необхідно якнайшвидше приймати у парламенті

Тігіпко теж підтримав законопроект про вищу освіту групи Згуровського

Про це політик заявив під час он-лайн конференції у Facebook.

"Останній час моєї роботи в уряді я присвятив роботі над законом "Про вищу освіту". І за допомогою ректора Київської політехніки - Згуровського, Могилянки - Квіта і їх колег, вдалося підготувати гарний закон. Який достатньо швидко може наблизити нас до того, щоб наші дипломи по багатьох спеціальностях визнавались в Європі. Вважаю, що цей закон необхідно якнайшвидше приймати у Верховній Раді України", - наголосив депутат.

"Вважаю, що питання вищої освіти є пріоритетним. Тому що питання освіти – це питання №1 конкурентоспроможності держави", - підкреслив Тігіпко.

Як повідомлялося раніше, про готовність підтримати законопроект групи Згуровського заявила й голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, зазначивши, що документ сповідує такі ж ідейні підходи що і законопроект від опозиційних фракцій.

"Він розроблявся у співпраці з керівниками вишів, викладацьким складом, роботодавцями. У цьому його надзвичайна цінність, бо він вже отримав певне суспільне узгодження", - зазначила Гриневич на розширеному засіданні комітету з питань науки і освіти, на якому розглядалися три законопроекти про вищу освіту.

22 травня освітній парламентський комітет рекомендував Верховні Раді прийняти за основу проект закону про вищу освіту №1187-2, який був підготовлений робочою групою Згуровського.

Освіта.ua
22.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів