Балога пропонує підтримати законопроект групи Згуровського

Народний депутат Віктор Балога запропонував владі і опозиції відкликати свої законопроекти про вищу освіту та підтримати законопроект розроблений робочою групою академіка Згуровського

Балога пропонує підтримати законопроект групи Згуровського

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

"У Верховній Раді є три законопроекти про вищу освіту. Один розробляла влада, другий – опозиція, а третій – академічна спільнота. І так сталося, що останній документ зареєстровано у ВР під моїм прізвищем, хоча я над ним не працював. Це результат роботи викладачів, студентів і громадських активістів, які більше року працювали в робочій групі під головуванням академіка Згуровського", - зазначив народний депутат.

Віктор Балога зазначає, що законопроект групи Згуровського є єдиним документом, що отримав підтримку ректорів і студентів.

"Його навіть підтримав попередній уряд Азарова, але вносити чомусь не захотів. Тобто це компроміс між усіма учасниками освітнього процесу і впевнений – цей законопроект може стати компромісом між владою, опозицією і освітянською громадськістю", - підкреслив політик.

"І якщо ми хочемо запровадження світових стандартів у вищій освіті, то зараз у Верховної Ради є шанс це зробити. Було б добре, якби влада і опозиція відкликали свої законопроекти і внесли в зал один документ - той, над яким більше року працювали освітяни. Наголошую – освітяни, а не Балога, Яценюк, чи Кличко", - наголосив народний депутат Віктор Балога.

Освіта.ua
20.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бєлий Володимир
Гарним прикладом ефективності, коли на освіті політики не "ломають списи", а слідують здоровому глузду та порядності є досвід маленької Фінляндії, котра має великі результати. Там вже майже століття у різних політичних сил однакове бачення освіти, бо не громадяни обслуговують політиків, а політики задля того, що було добре освіченому та працьовитому громадянину. Мова про конкретну адресність політичної діяльності, котра заради порядної працьовитості, а не формування "мутної водички" під красиві гасла про гіпотетичне добро.