Азаров просить не використовувати викладачів у політичних акціях

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив міністру освіти і науки Дмитру Табачнику унеможливити примусову участь викладачів вищих навчальних закладів у будь-яких політичних акціях

Азаров просить не використовувати викладачів у політичних акціях

Про це він сказав під час проведення години уряду у Верховній Раді, відповідаючи на питання щодо випадків примусової участі викладачів у політичних акціях.

"Прошу міністра Табачника довести мою позицію до підвідомчих закладів", - зазначив прем’єр.

У свою чергу міністр освіти Табачник пообіцяв проконтролювати, щоб у суботу 18 травня, ніхто не примушував працівників вищих навчальних та інших педагогічних закладів брати участь подібних акціях.

Освіта.ua
17.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кіса
в харькове погнали учителей школ на "антифашистский" митинг. молодчики от партии регионов заставляли их нести флаги ПР, а тем, кто не хотел брать флаг, угрожали пофамильной переписью и фотографировали.
Eva
Поздно! Уже побывали на митинге и сбежали. Студентов и преподавателей в приказном порядке - на митинг, учителей - туда же, до неприятностей и выговоров. Когда уже перестанут над нами издеваться?
антидот
Сначала спустят указание выгнать бюджетников на митинги стоять за власть,а потом рассказывают,что "просят не использовать преподавателей в политических акциях".
Володимир
А хто може примусити, крім влади?!?!