Керівники приватних вишів підтримали законопроект регіоналів

В Асоціації навчальних закладів приватної форми власності повідомили про підтримку законопроекту про вищу освіту, зареєстрованого депутатами Партії регіонів

Керівники приватних вишів підтримали законопроект регіоналів

Про це йдеться у рішенні керівників ВНЗ приватної форми власності, що оприлюднене на сайті Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Відповідне рішення було прийняте на нараді, присвяченій питанням правового забезпечення розвитку вищої освіти, в якій взяли участь 113 представників з 142 навчальних закладів приватної форми власності.

В Асоціації навчальних закладів приватної форми власності повідомили, що заслухавши і обговоривши питання удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в контексті підготовки нової редакції закону "Про вищу освіту", учасники наради вирішили рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроект про вищу освіту № 1187, розроблений народними депутатами Ківаловим, Сорокою та Калєтніком.

Також в асоціації зазначили, що ректори визнали законопроект № 1187 як системний і такий, що більшою мірою відповідає сучасному стану розвитку вищої освіти, ніж інші два, і зберігає позитивні традиції розвитку української вищої школи, враховуючи новації Болонського процесу.

Як відомо, нарада керівників приватних вищих навчальних закладів відбулася з ініціативи Міністерства освіти і науки та Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності. Участь у засіданні взяв перший заступник міністра Євген Суліма.

Освіта.ua
30.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ххх
Звичайно, що підтримать. Тільки він дає їм право набирати за співбесідою баранів, які на тестуванні не здатні набрати навіть 124 бали, і обіцяти вивчити їх на міністрів. А далі, як у тій народній казці - за 5 років або пан вмре, або баран здохне.
Ольга Ильницкая
А чого б їм не підтримати? Кожен власник, зуб даю, риг, кожного кришує влада. А потім звідки не візьмись новини - приватнмий виш витісняє конкуруючий державний. Чого б це?..При комуністах вузів було небагато, всі були державними і давали чудових спеціалістів.
Андрей Громин
Для Ольга Ильницкая: И вот поддержали, можно теперь цены любые лупить, и программу складывать вообще от балды, а потом через 5 лет выпускать людей, у которых зеленого понятия нет о профессии.Я не знаю, как в других странах, но у нас приватные вузы - это катастрофа. А власть все делает, чтобы задавить государственные и заменить их приватными
Коментувати