Закон про вищу освіту має об’єднати суспільство, - Гриневич

Новий закон має бути не "ректорським" чи "студентським", а представляти інтереси всього суспільства та гармонізувати між собою інтереси всіх зацікавлених груп

Закон про вищу освіту має об’єднати суспільство, - Гриневич

На цьому наголосила голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич на зустрічі із ректорами – учасниками програми підвищення кваліфікації на базі Університету менеджменту освіти НАПН України.

Під час зустрічі обговорювались три зареєстровані у Верховній Раді законопроекти про вищу освіту. Законопроект №1187, внесений народними депутатами від Партії регіонів і два альтернативні законопроекти: № 1187-1 від трьох опозиційних партій і №1187-2, розробленого групою Михайла Згуровського.

За словами Гриневич, законопроект який повинен бути прийнятий у стінах Верховної Ради не може представляти інтереси однієї групи людей.

"Він не може бути студентським чи ректорським. Він не може бути спрямований на інтереси лише роботодавців. Нам потрібно зробити такий законопроект, який консолідує і гармонізує між собою інтереси всіх зацікавлених груп, представлятиме інтереси всього суспільства і вийде на реальні механізми підвищення якості вищої освіти в країні".

"Якщо ми хочемо реальних зрушень у розвитку вищої освіти - ми повинні відкрити можливості для цього розвитку. Такі можливості відкривають альтернативні законопроекти", - зазначила Лілія Гриневич.

Вона закликала ректорів вищих навчальних закладів долучитись до доопрацювання законодавчого документу.

"Багато з вас бачать недоліки в кожному законопроекті. Нам потрібно правильно напрацювати текст закону і тому потрібне професійне обговорення, щоб напрацьований закон допомагав нам розвивати вищу освіту, а не навпаки", - зазначила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
24.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
observer
Для Виталий Бабенко: "дальше слов дело не пойдет?!" А что предлагаете Вы? Самосожжение под забором Межигорья? Азия-с: не поймут-с... Да и недостойны-с
Виталий Бабенко
опять Гриневич занимается пиаром личным и своей политической силы! ну-ну, посмотрим что из этого получится!! или как всегда? дальше слов дело не пойдет?!
sceptik
Для Виталий Бабенко: А что,только вам можно?Можно подумать коммунисты дальше слов идут.Они только тогда в пользу народа голосуют,когда наверняка знают,что большинства не будет.
Ирина Шульгина
Ну, отстояли больницу в Запорожье, например - этого мало? Мне плевать на все политические силы, но мне надоело, что есть много крика и 0 действий. Писала в другой теме про закрытие группы реабилитации глухо-немых деток. Писали оппозиции - "количество детей позволяет обьединить их в одну группу, два специалиста не предусмотрено..." а там дети разные по возрасту и уровню. Написали Калетник - подождите, разберемся. Из горно просили больше не писать никому,мол, что-то придумают
антидот
Информация из коммуняцкой прессы? Так вы почитайте,что о себе любимых оппозиция рассказывает,или рыги?В их источниках они тоже сплошь отстаивают и "пакращуют"!Только вот,кроме лозунгов и цвета флагов, они друг от друга ничем не отличаются.
Коментувати