Вищі навчальні заклади мають працювати з університетами світу

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник під час виступу в Національній академії педагогічних наук України

Вищі навчальні заклади мають працювати з університетами світу

Виступаючи перед ректорами вищих навчальних закладів міністр звернув увагу на необхідності зосередження зусиль щодо конкурентоспроможності вищих навчальних закладів на міжнародному рівні.

За його словами, потрібно працювати із провідними університетами світу з метою розширення співробітництва в різних аспектах, активізуючи проведення міжнародних зустрічей з іноземними партнерами.

"Необхідно залучати іноземних студентів, не втрачаючи українського контингенту, а також звернути увагу на роботу сайтів вищих навчальних закладів, і передусім на висвітлення інформації англійською", - зазначив міністр.

Табачник також порушив питання проведення вступної кампанії та якості навчання у вищих навчальних закладах, зокрема, й щодо встановлення оплати за контрактне навчання у ВНЗ.

Він також наголосив на необхідності відношення оплати за навчання не тільки до рівня інфляції, а й до рівня заробітної плати. Табачник повідомив присутнім й про те, що підготовлено нове положення про дистанційну освіту, що є надзвичайно актуальним у сучасних умовах розвитку суспільства.

Освіта.ua
23.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів