ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу

Про це віце-прем’єр Костянтин Грищенко сказав під час наради з питань підготовки IT-спеціалістів в рамках свого візиту до Харківської області

ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу

Під час наради обговорювалися питання участі IT-компаній в освіті студентів, а також захисту авторського права та інтелектуальної власності.

"Сьогодні ми зустрічаємося з представниками галузі, однієї з провідних в даний час, від якої залежить розвиток України, як і всього світу. Вона сьогодні так само важлива, як і машинобудування. Не випадково у всьому світі авторське право на програмні розробки захищається на тому самому рівні, що і літературні твори або наукові відкриття. Велике значення має якість підготовки спеціалістів, щоб вони залишали вузи вже підготовленими кваліфікованими співробітниками, які можуть одразу долучитися до роботи", - зазначив Грищенко.

"Наше завдання – зробити українські ІТ-компанії безпосередніми учасниками навчального процесу через забезпечення виробничої практики, підключення представників галузі для проведення семінарів та майстер-класів, надання порад щодо корегування освітніх програм відповідно до потреб ринку, що швидко змінюється", - наголосив віце-прем’єр.

Освіта.ua
05.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Ильницкая
И все бы было хорошо, но вот такое маленькое примечание:материальная база вузов. а самое главное, о чем стыдливо не упомянул выступающий - КУДА пойдут работать эти специалисты, если в Украине рыги разворовали что толко на глаза попадало? КОМУ, у нас они нужны. Вот и получается, что готовим для разумных ст ран, а сами как сидели в ж* так и сидеть будем. Я вот прочла антикризисную программу КП, там есть ОООчень интересные идеи! Далеко не все в Союзе было прохо. теперь это констатируют даже помаранчпевые
V.V.
Повністю підтримую. Але чи будуть зацікавлені в цьому самі компанії щоб витрачати на цей процес свій час та свої гроші.
VV
Повністю підтримую. Але чи будуть зацікавлені в цьому самі компанії щоб витрачати на цей процес свій час та свої гроші.