Табачник побачив позитив у всіх законопроектах про вищу освіту

Міністр освіти пропонує створити робочу групу з авторів трьох законопроектів про вищу освіту, яка має поєднати кращі норми з усіх запропонованих варіантів

Табачник побачив позитив у всіх законопроектах про вищу освіту

Таку ініціативу міністр освіти і науки Дмитро  Табачник висловив в ефірі Першого національного, відповідаючи на запитання про три варіанти законопроектів про вищу освіту, що були зареєстровані у ВР та розглянуті 27 лютого під час слухань у парламентському комітеті з питань науки і освіти.

"Я хотів би щоб ми відійшли від політизації", - сказав міністр.

"Хочу сказати, що в кожному проекті є позитивні речі. Один проект надає набагато більше прав студентському самоврядуванню, практичні всі говорять про можливість оперування заробленими коштами", - зазначив Табачник.

"Тому пропозиція міністерства і на парламентських слуханнях, і скерована до комітету була дуже проста – зробити робочу групу з авторів трьох законопроектів і спробувати спокійно без надмірних емоцій, без порівняння політичної належності тих чи інших авторів, з кожного законопроекту взяти кращі речі", - заявив міністр Табачник.

Він також висловив переконання, що всі законопроекти спрямовані на підвищення якості вищої освіти.

Як відомо, на цей час в парламенті зареєстровано три законопроекти "Про вищу освіту". Наприкінці грудня, свою версію законопроекту зареєстрували депутати від ПР Калетнік, Ківалов та Сорока.

У січні три опозиційні парламентські фракції, за підписами Яценюка, Тягнибока та Кличка, внесли до парламенту опозиційний варіант проекту закону "Про вищу освіту".

А законопроект, який було розроблено робочою групою під керівництвом ректора КПІ Згуровського, після невиконання передвиборчої обіцянки Азарова, був зареєстрований у Верховній Раді народним депутатом Балогою.

Освіта.ua
28.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
википедия
Чому ректори підтримують законопроект від депутатів-регіоналів?Подробный ответ здесь http://tyzhden.ua/Society/75226
википедия
paroles,paroles,paroles..(слова,слова,слова...).Ну никак ккс-проект не идет,уже не знают,как изворачиваться!))))
оксана
Хочеться вірити, що найближчим часом все дійде до логічного завершення, І ВУЗИ перейдуть на якісно-новий, високий рівень освіти.
Виталий Бабенко
как в песне "я его слепила из того, что было, а потом, что было, то и полюбила"!! не умеете работать не беритесь, сначала на чем-нибудь простеньком потренируйтесь, а потом уже на проекты законом замахивайтесь!!! да, и зачем изобретать колесо, если у КПУ есть хорошая антикризисная программа, там и развитие высшей школы, берите и пользуйтесь!!!
nika
Цікавилася усіма трьома законопроектами, скласти із них один - хороша ідея, але мені, як студентці найбільше сподобався законопроект Калетніка, Ківалова та Сороки, студенти матимуть більше прав та можливостей. Тепер із закінченням політизації, будем надіятися, що наша освіта зімиться і ми досягнемо європейського рівня.
Sem Smeshna
це непогана ідея скласти один законопроект із трьох, взявши тільки позитивні моменти з кожного...я вважаю, особливу увагу потрібно звернути на законопроект Ківалова,Сороки та Калетніка, оскільки це люди, які стикаються щоденно із проблемами студентів та освіти
Андрій
Для Sem Smeshna: кідаловські холуї не сплять!
Коментувати
dissector
Знов суцільна ботва!Це так типово для ригів.У мене таке враження,що головна мета-скасування ЗНО.Зрозуміло,хто в цьому зацікавлені!
Андрій
Для dissector: якщо вони спробують відмінити ЗНО, то Кідалову з Калетником потрібно буде квитки завчасно купляти...щоб встигнути мимо вил протиснутись..
Коментувати
олена
Було б дуже добре аби дійсно відійшли від політизації , вивчили усі запропоновані законопроекти , вибрали найкраще , пішли на компроміс і прийняли закон , який спрямований на підвищення якості освіти.
nyta
нарешті закінчиться політизація законопроектів! Дійсно, правильно буде вибрати найважливіші, найпозитивніші сторони з кожного законопроекта
Марина Журавлева
нужно законы писать нормальные и эффективные, а не потом собирать в кучу, что понравится. хотя откуда вам знать, как законы пишутся? вы что туда работать ходите?
Виталий Иванов
Правильно, буде добре, якщо із 3 законопроектів виберуть найкраще і створять нормальний закон про вищу освіту.
varvara
Буде добре, якщо вони за основу візьмуть найкращі аспекти з законопроектів. Надіюсь, що приймуть правильне рішення і відмінять ЗНО!
Андрій
Для varvara: ви мабуть донька позашлюбна донька бандюковича, бо тільки мажори мріють про відміну ЗНО....бо дурні.....
future
Тести - це не показник знань! Відколи ввели ЗНО, люди взагалі перестали думати, проте досконало навчилися ставити хрестики, іноді, навіть не читаючи запитання!!!! Тому я за зменшення ролі ЗНО та впровадження вступних екзаменів. Як на мене, саме це нововведення допоможе якнайкраще розкрити здібності абітурієнтів. Адже тести тестами, але саме практика допоможе показати реальний рівень освіченості. Вважаю, що тестова форма оцінювання навчальних досягнень не є найбільш ефективною та об’єктивною. Доля випускника повинна залежати лише від його багажу знань, умінь та навичок, а не від кількості правильно набраних відповідей!
Коментувати
Ника
Не думаю, що "ліпити" - це гарна їдея, мені здається, що треба було зупинитися на одному законопроекті, прийняти його і внести в нього необхідні зміни. На мою думку, це зайняло б набагато менше часу, а результат був би той самий.
Алекс
Якщо з'єднають законопроекти і візьмуть із них саме важливе, то думаю ніхто проти не буде.