Університет "Україна" запрошує на Дні відкритих дверей

Абітурієнти зможуть поспілкуватися з членами приймальної комісії, оглянути інфраструктуру університету та отримати знижки на навчання

Університет "Україна" запрошує на Дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» традиційно проводяться останньої суботи кожного місяця.

Під час зустрічей майбутні студенти та їх батьки мають можливість поспілкуватися про умови вступу і навчання за різними спеціальностями з представниками ректорату, викладачами, студентами, керівниками університетських інститутів, відповідальними працівниками університету.

Бажаючі також зможуть оглянути приміщення інфраструктури університету – навчальні аудиторії, кабінети, спеціалізовані лабораторії, бібліотеку, комп’ютерні класи, Україно-корейський Центр інформаційного доступу, медико-реабілітаційний центр, кав’ярню, приміщення "Талан-студіо", а також дізнатися про організацію дозвілля студентів.

Кожен День відкритих дверей в Університеті "Україна" присвячено певній тематиці. Так, у рамках Дня відкритих дверей 23 лютого було проведено свято Маслиці, упродовж якого учасники дізналися про його традиції та звичаї. Травневий День відкритих дверей щорічно проводиться одночасно із Всеукраїнським фестивалем творчості "Університетське літо", на якому презентуються кращі номери студентів базової структури і регіональних філій.

Форми проведення Днів відкритих дверей – найрізноманітніші. Майбутні студенти можуть взяли участь у майстер-класах психологів, дизайнерів, фотохудожників університету, спортивних та інтелектуальних змаганнях, тематичних тренінгах, професіографічних іграх, спортивно-розважальній програмі.

У приміщенні Приймальної комісії можна одержати додаткові консультації стосовно особливостей проходження ЗНО у 2013 році, ознайомитися з системою знижок в оплаті за навчання й отримати спеціальну знижку, яка надається тим, хто подає заяву про вступ у День відкритих дверей.

Абітурієнти також мають можливість пройти професійну комп’ютерну діагностику, за результатами якої отримати звіт з висновками та рекомендаціями психологів.

Наступний День відкритих дверей в Університеті "Україна" буде присвячено Дню гумору та сміху, зокрема відбудеться конкурс анекдотів про студентське життя.

Університет "Україна" чекає на всіх, хто цінує гумор, у суботу, 30 березня о 10:30 за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 23 (станція метро "Житомирська").

Освіта.ua
22.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів