У вищої школи теж немає грошей на стипендії та зарплати

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням вжити заходів щодо забезпечення своєчасної виплати стипендій та заробітної плати

У вищої школи теж немає грошей на стипендії та зарплати

Про це йдеться у листі профільного міністерства до керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, підпорядкованих МОН.

У міністерстві наголошують, що до відомства останнім часом почали надходити звернення студентів та викладачів підпорядкованих вищих навчальних закладів щодо фактів затримки з виплатами стипендій та заробітної плати, що призводить до створення соціальної напруги серед студентів та професорсько-викладацького складу.

У зв’язку з цим, не пізніше 17.00 20 березня, вищі навчальні заклади мають подати інформацію по кожному факту затримки виплати стипендій та заробітної плати за підписом керівника вищого навчального закладу.

Також у міністерстві доручили підпорядкованим навчальним закладам вжити відповідних заходів щодо забезпечення своєчасної виплати стипендій та зарплат.

Як повідомлялося раніше, уряду не вдалося своєчасно виконати доручення Президента щодо необхідності перегляду розмірів академічних стипендій до 1 березня 2013 року.

Реагуючи на повідомлення ЗМІ щодо невиконання урядом відповідного доручення Януковича, у Міністерстві освіти повідомили, що питання стипендій "постійно перебуває в полі зору Уряду України".

Освіта.ua
19.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Откуда деньги студентам, если вертолет надо арендовать? Детей на отдых отправлять? Революции устраивать надо тоже. Племянница звонит, чтоб отправила ей хоть 50 грн, а то сестре-учительнице тоже не платят, а у нее стипендии нет. Вторую неделю едят каши с молью, мивину и кильку. Говорит, желудок болит, а маме стесняется сказать, чтоб не переживала. Стыдно в такой стране жить, где учитель не может прокормить семью нормально
Марина Журавлева
конечно, денег на образование никогда не хватает. их расхватывают власти. нужно же дома себе строить и тачки покупать. и о каком качестве образования может идти речь. зарплаты маленькие, стипендии тоже - работаем и учимся соответственно
dissector
Ну звичайно ж!Не вистачає коштів! Зате їх вистачає на посилення безпеки "малозабезпечених"суддів! Декому дісно незабаром доведеться посилено захищатися не тільки від незадоволених "справедливими"вироками,а щей від голодних освітян зі студентами!
Виталий Бабенко
если правительство не выполняет поручения Президента, то зачем нам такие правительство и Президент??????? или они не выполняют свои обязанности только перед студентами, преподавателями, учителями и остальными бюджетниками??? а поручения своих спонсоров вместе с оппозиционной тройкой выполняются четко!!! мои родители учителя и чтобы в Советском Союзе хоть раз задержали выплату зарплаты или стипендии - никогда, а сейчас даже если и платят вовремя, то на жизнь с трудом хватает!!!!