Фінансова винагорода за… диплом

Фірма "1С" і компанія ABBYY Україна запрошують студентів взяти участь у конкурсі дипломних проектів, виконаних на платформі "1С:Підприємство 8"

Фінансова винагорода за… диплом

Отримати за дипломний проект не лише позитивну оцінку, але й солідну грошову винагороду – реально. Компанія ABBYY Україна запрошує студентів і викладачів взяти участь у регіональному турі щорічного конкурсу дипломних проектів з використанням програмних продуктів "1С", який проводиться фірмою "1С" разом із партнерами в Україні, Росії та інших країнах близького зарубіжжя.

Винагорода, розмір якої складає від 2500 до 10000 грн, буде отримана авторами найкращих робіт і їх науковими керівниками. Минулого року в рамках українського етапу найкращими були названі студенти з Краматорська, Севастополя і Харкова.

Головною умовою конкурсу є захист дипломного проекту освітнього рівня бакалавра, спеціаліста або магістра, що виконаний на платформі "1С:Підприємство 8". Подати заявку для участі у конкурсі можуть випускники вищих навчальних закладів 2013 року, які отримують першу вищу освіту.

У номінації "Найкращий дипломний проект" учасники боротимуться за перші три місця і нагороду в 10000, 5000 и 2500 грн відповідно. Перемога у регіональному турі автоматично означає участь у заключному, призові місця в якому принесуть учасникам 25000, 12500 і 5000 гривень.

Детальніше про конкурс можна дізнатись на сайті компанії ABBYY Україна. Для реєстрації на участь у конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті фірми "1С".

У компанії зазначають, що розширення сфери застосування рішень на платформі "1С:Підприємство 8" вимагає нових фахівців, які можуть грамотно і ефективно використовувати систему. У результаті, студенти, які мають навички та досвід ведення обліку за допомогою рішень "1С" у вищих навчальних закладах, стають конкурентоздатними кандидатами на ринку праці.

Фірма "1С" всіляко підтримує інтерес студентів не лише масштабними конкурсами, але й надаючи вищим навчальним закладам своє програмне забезпечення на пільгових умовах. При цьому, на відміну від багатьох інших виробників, для навчального процесу надається повна версія програми разом із необхідною документацією.

Рішення "1С" використовуються у навчальних планах як державних, так і приватних вищих навчальних закладів, серед яких – Тернопільський державний економічний університет, Сумський державний університет, Університет економіки і права "КРОК", Київський університет ринкових відносин та інші.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
12.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів