Міністерство розроблятиме ще один законопроект

Перший заступник міністра освіти дав доручення сформувати робочу групу з підготовки законопроекту про професійну освіту

Міністерство розроблятиме ще один законопроект

21 лютого 2013 року під головуванням першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулося засідання круглого столу «Про законодавчий статус вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, у засіданні взяли участь представники вищих навчальних закладів та міжнародних організацій, зокрема, Національного Темпус-офісу в Україні.

Учасники круглого столу погодилися, що існуюче законодавче забезпечення підготовки фахівців середньої ланки для галузей економіки потребує вдосконалення.

Також учасники круглого столу наголосили на тому, що «в Україні назріло питання створення закону про професійну освіту, у якому б унормовувалася діяльність коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів».

Під час засідання, Євген Суліма зазначив, що «сьогодні, коли обговорюється питання подальшого розвитку вищої освіти в Україні, хотілося б дізнатися від вас бачення того, яким чином Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повинно реагувати на пропозиції щодо врегулювання питання з технікумами та коледжами відповідно до системи, яка існує в світі; чи відстоювати систему, яка склалася в Україні…».

Підбиваючи підсумки засідання, Євген Суліма наголосив, що коледжам і технікумам потрібно визначитися, де їх місце в системі освіти України, які функції у них повинні бути. Він також наголосив, що, перш за все, зараз необхідно більше співпрацювати з роботодавцями для забезпечення випускників робочими місцями в реальному секторі економіки.

За підсумками круглого столу перший заступник міністра освіти дав доручення сформувати робочу групу з підготовки законопроекту про професійну освіту, що враховуватиме кращий вітчизняний та зарубіжний досвід.

Освіта.ua
22.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів