Обрати майбутню спеціальність допоможе «ПРОФ Fest 2013»

Ділитися досвідом будуть провідні фахівці відомих українських і міжнародних компаній: Ernst & Young, ProGroup & Renaissance Consulting, Global Logic, «Сбербанк Росії»

Обрати майбутню спеціальність допоможе «ПРОФ Fest 2013»

Уявіть таку ситуацію: вранці ви ріелтор, опівдні нотаріус, після обіду – берете участь у нараді правління банку. Фантастика? Ні, просто довільна комбінація семінарів і майстер-класів, які пропонує «ПРОФ Fest 2013».

Дізнатися більше про різноманітні спеціальності, взяти участь у майстер-класах від фахівців українських компаній, тренінгах з особистісного розвитку, познайомитися з історіями успіху від професіоналів, отримати безліч приємних сюрпризів, навчитися ставити цілі та багато іншого зможуть старшокласники та їхні батьки на третьому профорієнтаційному фестивалі «ПРОФ Fest 2013», який відбудеться 2 березня в Університеті «КРОК» (Київ, вул. Лагерна, 30-32).

Попередній «ПРОФ Fest», що проводився у 2012 році, зібрав понад 400 учасників, які відвідали 43 майстер-класи та тренінги від представників 40 різних українських компаній, таких як Life:), Global Logic, «5 канал», Idea Group, Coca-Cola та інших.

«Коли я була маленька, то хотіла стати продавцем морозива, адже вважала, що люди у крамниці можуть його їсти скільки завгодно. Зараз мене приваблює психологія – але хтозна, які ж підводні камені ховає ця професія. Саме тому я вирішила піти на «ПРОФ Fest», аби якомога більше дізнатися про особливості роботи психологом», - пояснює майбутня випускниця київської школи Христина.

Організаторів фестивалю - студентську проектну групу «SPG» - надихають схвальні відгуки та результати двох попередніх фестивалів, їхня висока результативність. Аналіз анкетування, проведеного для школярів - учасників ПРОФ Fest у попередні роки, показав, що відповіді на запитання «Яку професію обрати?» та «Яка професія буде приносити мені радість?» змогли знайти більше 80% учасників.

«Я відвідав майстер-клас, на якому розповідали про професію банкіра, - розповідає старшокласник Андрій. - Було цікаво отримати інформацію про роботу саме в цій сфері. Тепер я чіткіше бачу напрям, у якому в майбутньому збираюся працювати».

Цього року школярі та їхні батьки матимуть змогу ближче познайомитися з такими популярними в Україні професіями, як банкір, аналітик, психолог, фінансист, юрист, адвокат, аудитор, програміст, маркетолог, підприємець та інші.

Ділитися безцінним досвідом будуть провідні фахівці відомих українських і міжнародних компаній: Ernst & Young, ProGroup & Renaissance Consulting, Global Logic, «Сбербанк Росії», аудиторська фірма «Аксьонова та партнери», страхова компанія «Омега», інформаційний телеканал «5 канал» та інші. Крім того, на учасників чекатимуть цікаві ігри, конкурси, тренінги з особистісного розвитку, історії успіху та гарний настрій.

Батькам школярів також не доведеться сумувати під час фестивалю. Організатори підготували спеціальні майстер-класи, де батьки або родичі старшокласників зможуть навчитися краще розуміти своїх дітей та допомагати їм у прийнятті важливих рішень: «Курс батьківської майстерності» та «Як допомогти дитині, а не завадити правильно вибрати професію?»

Наразі реєстрація для школярів та реєстрація для батьків уже відкрита. Організаторська група закликає реєструватися якнайшвидше, адже популярність «ПРОФ Fest» зростає з кожним роком та змушує обмежувати кількість учасників.

Детальніше про захід ви можете дізнатись на сайті Університету КРОК за посиланням www.krok.edu.ua/index.php?option.

Організатор заходу - студентська проектна група «SPG», що заснована в Університеті «КРОК» - вищому навчальному закладі IV рівня акредитації. Університет проводить підготовку фахівців за напрямами "Право", "Психологія", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Маркетинг", "Менеджмент" ("Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Логістика"), "Міжнародна економіка", "Міжнародна інформація", "Комп'ютерні науки".

Освіта.ua
20.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів