Міносвіти підтримує бажання європейців фінансувати українську освіту

Європейський інвестиційний банк має намір впроваджувати інвестиційні програми у галузі української освіти, у вітчизняному профільному відомстві – не проти

Міносвіти підтримує бажання європейців фінансувати українську освіту

У Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч заступника міністра-керівника апарату Олексія Дніпрова з представниками Європейського інвестиційного банку.

У зустрічі взяли участь експерти Європейського інвестиційного банку з освітніх проектів та представники вітчизняного освітнього відомства.

За інформацією прес-служби Міністерства освіти, заступник міністра Олексій Дніпров повідомив представників банку, що відомство високо цінує партнерські відносини між Україною і ЄІБ.

"Особливо значущим є намір керівництва Європейського інвестиційного банку, який традиційно робить фокус на проектах у галузі енергетики, транспорту та захисту довкілля, направити свою діяльність в Україні саме на освітні проекти", - зазначив Дніпров.

Він також повідомив, що Міністерство освіти підтримує готовність банку інвестувати освітні проекти, зокрема у напрямах фінансування нової та реабілітації існуючої інфраструктури енергоефективності навчальних закладів, а також фінансування інфраструктури та устаткування для лабораторій та дослідницьких центрів університетського сектору.

У вітчизняному профільному відомстві повідомили, що за результатами попередньої спільної роботи фахівців банку, міністерства та вітчизняних вищих навчальних закладів розроблено і передано на розгляд банку проектні пропозиції деяких українських університетів.

Освіта.ua
06.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів