Чиновницький контроль навчальних закладів варто замінити автономією

Президент вважає, що навчальні заклади мають отримати автономію, замість надмірного контролю з боку держави

Чиновницький контроль навчальних закладів варто замінити автономією

Про це Янукович сказав виступаючи під час проведення засідання Комітету з економічних реформ, зазначивши, що сфера освіти потребує модернізації.

"Прийняту рік тому Національну рамку кваліфікацій необхідно наповнювати змістом. Уряд та об’єднання роботодавців мають провести масштабну роботу - понад 1000 професій потребують розробки професійних стандартів за підходом, що базується на компетенціях", - зазначив Янукович.

Він зауважив, що на цій основі Міністерство освіти і навчальні заклади мають розробити і впровадити нові освітньо-кваліфікаційні стандарти.

"Крім того, надмірний контроль держави, а фактично чиновника за діяльністю навчальних закладів необхідно замінити їх автономією. Прийшов такий час. Це дозволить досягти конкурентоспроможності випускників на ринку праці для задоволення потреб економіки", - сказав Президент.

Він також висловив впевненість в тому, що індикатором успішності модернізації вищої освіти стане включення вітчизняних університетів до провідних міжнародних освітніх рейтингів.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів