Атестаційний вісник Міносвіти втратив офіційний статус

Оголошення щодо захисту докторських і кандидатських дисертацій відтепер друкуватиме міністерська газета

Атестаційний вісник Міносвіти втратив офіційний статус

У Міністерстві освіти вирішено змінити видання, яке друкуватиме повідомлення про захист докторських і кандидатських дисертацій. Відтепер повідомлення здобувачів наукових звань будуть друкуватися в спеціальному випуску газети "Освіта України", що виходитиме щомісяця.

Згідно з відповідним наказом освітнього відомства, бюлетень "Атестаційний вісник", який до цього часу інформував громадськість щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань, втратив статус єдиного офіційного друкованого видання Міністерства освіти і науки, молоді і спорту.

Вартість публікації повідомлення у спеціальному випуску газети складатиме 210 грн. Повідомлення у черговий номер газети прийматимуться до 15 числа кожного місяця.

З тимчасовим порядком подання повідомлення про захист дисертації для публікації в спеціальному випуску газети "Освіта України" можна ознайомитися на сайті редакції.

Як відомо, впродовж року науковці неодноразово висловлювали думку про те, що оголошення про захист дисертації у друкованому вигляді є анахронізмом, що не відповідає сучасному рівню розвитку технологій.

"Основна функція цих оголошень – повідомляти наукове співтовариство та суспільство про захисти дисертацій та присудження наукових ступенів. На нашу думку це має досягатися шляхом публікації на офіційному сайті Міністерства, що зробить процедуру загальнодоступною, прозорою та дешевою", - зазначали молоді науковці у відкритому листі до міністра освіти.

Освіта.ua
20.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолій
Коли буде визначен - Перелік документів , які подаются до МОН України щодо присвоєння вчених звань професора і доцента? В звязку з наказом №174 від 06.02.2017 року?
Вікторія
Аналогічне питання до попередніх: "Чи можна переглянути он-лайн випуск газети "Освіта України"?"
Віктор
Чи будуть виставляти цей спеціальний випуск газети "Освіта України" в Інтернеті?
Сергій
Чи будуть виставляти цей спеціальний випуск газети "Освіта України" в Інтернеті?
Виктор Шавлак
Для Сергій:
Виктор Шавлак
Для Виктор Шавлак: Для Сергій:
Коментувати