Науковці вимагатимуть фінансування на рівні Генпрокуратури

Видатків майбутнього бюджету, що запропонований урядом, не вистачає навіть на оплату праці працівників Національної академії наук. У профспілці науковців заявили, що пікетуватимуть КМУ та ВРУ

Науковці вимагатимуть фінансування на рівні Генпрокуратури

Про це йдеться у зверненні Центрального комітету профспілки Національної академії наук України з приводу запланованих урядом видатків, що пропонуються у проекті Державного бюджету на 2013 рік.

У профспілці нагадують, що напередодні парламентських виборів профспілка готувала загально-академічну акцію протесту з вимогами соціально-економічного характеру, однак її проведення було призупинено у зв’язку з тим, що уряд погодився і підписав з профспілкою відповідний протокол, а прем’єр-міністр дав конкретні доручення на його виконання.

"3 грудня Кабмін схвалює і передає до Верховної Ради України проект Держбюджету на 2013 рік, у якому замість "максимального врахування пропозицій НАН України", як про це йшлося у дорученні М.Я.Азарова, для НАН України по загальному фонду заплановано всього 2,570 млрд грн, що на 29 млн грн менше, ніж необхідні кошти на одну лише оплату праці", - йдеться у зверненні.

У профспілці зазначають, що коментувати такий бюджет є зайвим. "Два останні роки переконливо засвідчили, до якої "стабільності" і "добробуту" довела науково-технічну сферу і науковців нинішня влада", - переконані у профспілці.

У профспілці заявили, що у зв’язку з таким розвитком подій Президія ЦК профспілки ухвалила рішення про проведення 6 грудня пікетування Кабінету Міністрів і Верховної Ради, оскільки саме цього дня парламент буде голосувати законопроект про бюджет в цілому.

Профспілка вимагає від влади максимального врахування пропозицій НАН України щодо її видатків по загальному фонду у проекті Державного бюджету України на 2013 рік.

Також у профспілці зауважили, що готові погодитись на фінансування на рівні Генпрокуратури або СБУ. "Вважати за максимально-можливий компроміс погодитись на видатки НАН України по загальному фонду на рівні, передбаченому проектом Державного бюджету для Генеральної прокуратури і Служби безпеки України, а саме – 3.2 млрд грн", - повідомили у Центральному комітеті профспілки Національної академії наук України.

Освіта.ua
05.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів