Законопроект про вищу освіту продовжують обговорювати

У "Студентському захисті" повідомили, що у Кабміні знову дискутували щодо положень законопроекту. Цього разу консенсусу мають досягти у грудні

Законопроект про вищу освіту продовжують обговорювати

Координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних повідомив, що 28 листопада відбулось засідання робочої групи з питань підготовки законопроекту для розгляду урядом.

Він зазначив, що в засіданні брали участь керівництво Міносвіти, Спілки ректорів вищих навчальних закладів, представники Міністерства юстиції, Секретаріату КМУ, Адміністрації Президента, члени робочої групи з питань підготовки нової редакції законопроекту та представники студентських організацій.

"Дискусійними виявилися питання статусу та повноважень Національного агентства з питань якості вищої освіти, можливості надання права вузам видавати дипломи власного зразка по спеціальностям, які не акредитовані, запровадження бала вищого навчального закладу при вступі, необхідності обирати голову вченої ради вищого навчального закладу, підпорядкування всіх вищих навчальних закладів Міністерству освіти тощо", - зазначає Черних.

"Вищезазначені дискусійні питання протягом одно-двох тижнів будуть додатково опрацьовані за участі студентських організацій і нова редакція законопроекту про вищу освіту буде розглянута на засіданні Уряду", - підкреслив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

Освіта.ua
29.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!