Вузи затримують виплату стипендій, – "Студентський захист"

У студентській організації заявляють про невиплати стипендій та звертаються до Міносвіти з проханням ініціювати збільшення асигнувань на виплату стипендій на засіданні уряду

Вузи затримують виплату стипендій, – "Студентський захист"

За інформацією громадської ініціативи "Студентський захист", вищі навчальні заклади затримують виплату стипендій.

Координатор громадської ініціативи Андрій Черних, з посиланням на інформацію студентів, повідомив, що виплати стипендій затримують у Луганському національному університеті, Східноукраїнському національному університеті, Харківському національному університеті будівництва та архітектури, Чорноморському державному університеті, Українській інженерно-педагогічній академії, Національній металургійній академії, Харківському національному університеті радіоелектроніки та інших.

"Студентам у вищих навчальних закладах "вішають лапшу", що є проблема з банком або "кормлять завтраками" щодо дати виплати стипендії, що є абсолютно недопустимо", - підкреслив Андрій Черних.

У "Студентському захисті" зазначають, що відповідно до законодавства, питання своєчасної та в повному обсязі виплати студентських стипендій є рівнем персональної відповідальності керівника вищого навчального закладу.

З метою вирішення питання у громадській ініціативі повідомили про намір звернутися до профільного міністерства з проханням перевірити інформацію студентів про затримку виплати стипендії у вузах та у разі підтвердження інформації щодо нестачі коштів – ініціювати на збільшення асигнувань на виплату стипендій під час найближчого урядового засідання.

Студенти вищих навчальних закладів можуть телефонувати на гарячу лінію "Студентського захисту" -  (067) 656 99 41 та повідомляти про проблеми із затримкою виплати стипендій. Також можна направляти відповідну інформацію на електронну адресу: studzahust@gmail.com.

Нагадаємо, у понеділок Микола Азаров повідомив, що у середу під час засідання уряду буде затверджено персональний склад Молодіжної ради при Кабміні. Передбачається, що діяльність створеної організації має сприяти діалогу уряду і молоді.

Освіта.ua
23.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Це дійсно так. Де гроші? Що собі думає міністр освіти? Така ситуація не тільки по Харківській області.
лариса
Ну якщо зараз " вішають лапшу" , то після виборів взагалі платити не будуть.