Першокурсники деяких ВНЗ досі не отримали студентських квитків

У Міносвіти нагадали керівникам вищих навчальних закладів про те, що вони мали забезпечити видачу студентських квитків протягом місяця після зарахування студентів

Першокурсники деяких ВНЗ досі не отримали студентських квитків

У профільному міністерстві повідомили, що до відомства надходять звернення від студентських громадських організацій щодо несвоєчасної видачі студентських квитків окремими вищими навчальними закладами.

У зв’язку з чим, перший заступник міністра освіти звернув увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідності видачі студентських квитків упродовж місяця після зарахування студентів.

Також у Міністерстві освіти наголошують на персональній відповідальності керівників вищих навчальних закладів за своєчасне забезпечення студентськими квитками та просять вжити негайних заходів щодо вирішення проблеми.

Освіта.ua
17.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
User_of_EDEBO
Весело буде замовляти студквитки через ЄДЕБО. Якщо з першим курсом (особами, що поступили у 2012 році) все нібито зрозуміло, то як бути з тими, хто поступив у попередні роки, а студквиток вирішив отримати у 2012-му? Вихід Є: треба пройти в єдебо процедуру (майже ритуал) довнесення студента, формування групи, довнесення наказів разом зі сканованими копіями і тільки потім можна готувати студквитки. Ось так!