У претендентів на державні посади перевірятимуть наявність освіти

Міністерством освіти затверджено порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо освіти осіб, які претендують на зайняття державних посад

У претендентів на державні посади перевірятимуть наявність освіти

Освітнім відомством затверджено порядок, що визначає організацію проведення спеціальної перевірки відомостей щодо освіти, наявності наукового ступеня, вченого звання у осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Функції проведення перевірок виконуватимуть МОНмолодьспорт України та регіональні управління освіти.

Відповідно до документа, спеціальній перевірці підлягатимуть відомості щодо освіти осіб, які претендуватимуть на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, крім кандидатів на пост Президента України, кандидатів у народні депутати, кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів.

Порядком також визначено категорії осіб, відомості щодо освіти яких перевірятимуться Міністерством освіти або регіональними управліннями освіти.

Відповідно до документа, у Міністерстві освіти здійснюватиметься спецперевірка осіб, які претендуватимуть на зайняття посад в Адміністрації Президента, Апараті ВР, Секретаріаті Кабміну, Апараті РНБО, апаратах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у т.ч. центральних органах виконавчої влади зі спеціальним статусом тощо.

У свою чергу, регіональні управління освіти перевірятимуть осіб за місцем їх працевлаштування, які претендуватимуть на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування.

Спецперевірка відомостей буде проводитися у разі надходження до уповноваженого органу запиту щодо перевірки підтвердження освіти або факту наявності у кандидата наукового ступеня або вченого звання.

Передбачається, що спецперевірка має проводитися протягом семи днів з дати таких запитів. Перевірки здійснюватимуться з використанням даних Єдиної державної електронної бази з питань освіти та інформації, наданої навчальними закладами, державними архівними та науковими установами.

Освіта.ua
11.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів