Міносвіти просить вузи фінансувати органи студентського самоврядування

Міністр освіти звернувся до керівників ВНЗ з проханням передбачити кошти для фінансування діяльності органів студентського самоврядування у 2013 році

Міносвіти просить вузи фінансувати органи студентського самоврядування

У листі міністра до керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, він зазначає, що до міністерства надходять звернення органів студентського самоврядування щодо фінансування органів студентського самоврядування.

Міністр нагадав, що фінансовою основою студентського самоврядування є кошти, визначені Вченою радою вищого навчального закладу в розмірі не менш як 0,5 відсотка коштів спеціальних фондів.

"Кошти органів студентського самоврядування спрямовуються на виконання їх завдань і повноважень. Не менш як 30 відсотків коштів мають витрачатися на підтримку наукової діяльності осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі", - йдеться в листі.

У зв’язку з цим, у міністерстві повідомляють про необхідність передбачення коштів для фінансування діяльності органів студентського самоврядування у 2013 році.

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр Крамар
Якщо дійсно на органи студентського самоврядування будуть передбачені кошти то кількість молодіжних проектів, та наукової діяльності зросте та буде розвиватися. Тому мабуть найвадливішим кроком серед успішного життя студентів є виділення коштів!