Уряд збільшив розмір стипендії для молодих учених до прожиткового мінімуму

Кабмін прийняв постанову, якою засновується 250 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на рівні прожиткового мінімуму

Уряд збільшив розмір стипендії для молодих учених до прожиткового мінімуму

Як повідомляє прес-служба  Кабінету Міністрів, 19 вересня 2012 року на засіданні уряду прийнято постанову, якою передбачено підвищення з 1 січня 2013 року щомісячного розміру стипендій Президента України для молодих учених і стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених та встановлення їх розміру в обсязі 120 і 100 відсотків відповідно від розміру одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб кожна.

На сьогодні щомісячна стипендія Президента України для молодих учених становить 900 гривень, а стипендія Кабінету Міністрів України – 810 гривень, що є меншим за прожитковий мінімум для працездатних осіб і що певною мірою девальвує їх статус як винагороди та стимулу за наукові досягнення.

В уряді зазначають, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який становить з 1 липня 2012 року – 1102 гривні, з 1 жовтня 2012 року становитиме 1118 гривень, а з 1 грудня 2012 року – 1134 гривні.

Зазначеною постановою засновується 250 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених. В Кабінеті Міністрів підкреслюють, що прийняття цієї постанови сприятиме збереженню і розвитку науково-технічного, інтелектуального потенціалу Національної академії наук України та вищих навчальних закладів, залученню талановитої молоді у наукову сферу, стимулюватиме професійне зростання наукових кадрів вищої кваліфікації.

Освіта.ua
20.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
почти стипендиат
Повышение - это конечно хорошо! Однако, очень хотелось бы получить задолженность по Президентской стипендии, которую вот уже пять месяцев, как не платят.
yfnf
це просто жах, до чрго додумався уряд. молоді вчені, їдьте звідси куди очі бачать, у вас нема тут майбутнього.