Законопроект про вищу освіту передбачає автономне фінансування вузів, - Тігіпко

Віце-прем'єр сподівається, що проект закону, який передбачає можливість ВНЗ самостійно управляти заробленими коштами, буде найближчим часом доопрацьований і переданий до парламенту

Законопроект про вищу освіту передбачає автономне фінансування вузів, - Тігіпко

"Вищі навчальні заклади зможуть самостійно управляти заробленими фінансовими коштами відповідно до своїх потреб", - заявив Тігіпко, виступаючи перед професорсько-викладацьким складом і студентами Національного авіаційного університету.

"Передбачається що всі зароблені вищим навчальним закладом гроші, крім коштів, отриманих від державного замовлення, можна буде розміщувати на рахунках банків і самостійно управляти ними. Це будуть гроші вишу", - зазначив віце-прем'єр.

Він зауважив, що зароблені гроші вищі навчальні заклади зможуть спрямовувати на заробітну плату викладачів, ремонт гуртожитків та інші потреби.

Тігіпко також висловив сподівання, що проект закону про вищу освіту буде найближчим часом остаточно доопрацьований і переданий на розгляд до Верховної Ради.

Освіта.ua
19.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правильно ли я понял
"всі зароблені вищим навчальним закладом гроші, ...можна буде розміщувати на рахунках банків" Банков особоприближенных к тигипку?