Зі студентів продовжують вимагати гроші за поселення у гуртожитки, - Томенко

Віце-спікер ВР зазначає, що попри інформацію в ЗМІ та попередні звернення до прокуратури, практика вимагання благодійних внесків знайшла своє підтвердження в ряді інших навчальних закладів

Зі студентів продовжують вимагати гроші за поселення у гуртожитки, - Томенко

Микола Томенко повторно звернувся до Генеральної прокуратури України стосовно ситуації, що склалася в багатьох вищих навчальних закладах, коли студентів змушують сплачувати благодійні внески для поселення в гуртожиток.

Він підкреслює, що попри інформацію в засобах масової інформації та попередні звернення до прокуратури, керівниками ВНЗ, на жаль, не зроблено жодних висновків і практика вимагання зі студентів благодійних внесків знайшла своє підтвердження в ряді інших навчальних закладів.

Томенко повідомив, що, відповідно до звернень, які надійшли до нього, у Черкаському художньо-технічному коледжі студентам І курсу необхідно сплатити благодійний внесок на розвиток коледжу в розмірі 4 500 грн за 3 роки навчання, у Київському національному університеті будівництва і архітектури перед поселенням в гуртожиток студенти сплачують 500 грн.

Окрім того, є інформація стосовно сплати студентами Київського електромеханічного коледжу 400 грн. за послуги охорони, Одеського національного аграрного університету 100 грн. при поселенні до гуртожитку.

Заступник Голови Парламенту повторно звертає увагу Генерального прокурора на виниклу ситуацію і з метою усунення порушення прав студентів просить провести перевірку наданої інформації та зобов’язати ректорів вишів повернути сплачені внески.

Освіта.ua
12.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
marina
Національний університет водного господарства, м.Рівне - для студентів за держзамовленням благодійний внсок = вартості першого курску навчання, тобто 7-8 тис.грн. Така практика триває роками. Син у 2010 році мусив подати документи у Львівську політехніку, аби не оплачувати таку "благодійність" (про що до речі не шкодує.
domina mark
простите в слове "Ставил" опечатка......
domina mark
Не только общежития нагрели руки на поселении!!В Днепропетровске без штампа бани ,кстати,где помывка стонит 20 гривен,дерматолог не ставел разрешительную печать на поселение!!!По поводу денег на поселение...дочь поселялась в тоже общежитии при "помаранчевых" бесплатно; сын заплатил в августе 115 гривен(спасибо что не больше)!!!!!!!!!
людмила
що модераторе,заказ не той у тебе? Треба писати погане лише на цю владу?А як гребли на поморанчевих-мовчати?
людмила
А чи не було цього при їхній владі? У чужому оці видно пилинку,а у своєму не видно і дрючка Наша донька вступала при помаранчевих- гребли,гребли.і ще раз гребли,івсе офіційно взноси всякі,хоча навчалась на бюджеті,і за навчання поборів таки не було-вчилась гарно.
катя
Для людмила: Як не було поборів, то про що мова? Не люблю людей, які говорять лише щоб говорити. Зараз є проблема, висвітлена автором. Треба якось владі реагувати, а вона мовчить, бо такі як ви проблему поборів переносять в іншу площину - на політиканство.
Коментувати