Питання підготовки технічних кадрів сьогодні стоїть досить гостро, - Гончаренко

Голова Держінспекції навчальних закладів вважає, що синхронізація роботи вищої, професійно-технічної освіти та промисловості дозволить перетворити Україну у конкурентоздатну державу

Питання підготовки технічних кадрів сьогодні стоїть досить гостро, - Гончаренко

Про це голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко сказав у ході конференції, присвяченій питанням зайнятості населення.

Як зазначив у своєму виступі Гончаренко, питання підготовки кадрів і попит на технічні спеціальності на ринку праці сьогодні стоїть досить гостро. У зв’язку з чим уряд третій рік поспіль збільшує обсяги державного замовлення на підготовку фахівців саме з технічних спеціальностей у пріоритетних галузях розвитку економіки: машинобудуванні, металургії, хімічних технологіях, матеріалознавстві тощо.

"Визначення потреби у фахівцях з технічних спеціальностей, максимальна синхронізація роботи вітчизняної вищої, професійно-технічної освіти та промисловості дозволить перетворити Україну з експортера дешевої кваліфікованої робочої сили у конкурентоздатну високотехнологічну державу з високим рівнем оплати праці", - резюмував Гончаренко.

Освіта.ua
12.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий К.
Остается только поражаться... Держава підвищує замовлення на підготовку технічних фахівців... Можна повышать до 10 милионнов и более, а толку... Да, учится пойдут многие, бесплатно же, но работников предприятия не дождутся. Кому нужна зарплата в 1500 грн наруки, если торговый агент имеет 3000. И рассказывайте нам о перспективах, культуре, престиже - до лампочки! Пока не удовлетворенны потребности: есть, спать и трахать, как бы не прискорбно будет выкидывать 6 лет обучения, но на предприятия мы не пойдем. Порой приходится работать в таких условиях - стыдно кому-то говорить. Если нет уважения к тому что делаешь - лучше не работать вообще. Страшно другой раз к врачу идти - а если он был таким же студентом, как... Нищий специалист - это ленивый и халатный работник.